banner461
banner195

Nevşehir Milletvekili Gizligider'e 50 Numaralı Forma Verildi

Nevşehir spor Kulüp Başkanı Muzaffer Leblebici , AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider’e 50 numaralı forma hediye etti.

Nevşehir Milletvekili Gizligider'e 50 Numaralı Forma Verildi
25 Eylül 2016 Pazar 13:09

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider'i ziyaret eden Nevşehir spor Kulüp Başkanı Muzaffer Leblebici , Milletvekili Gizligider'e 50  numaralı forma hediye etti.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, "2016-2017 futbol sezonunun Nevşehirspor'umuz için hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah başarılı bir sezon geçirir ve Şampiyon oluruz. Bizlerde üzerimize ne düşerse şehrimizin takımı için hazırız" dedi.

Nevşehir spor Kulüp Başkanı Muzaffer Leblebici ise, Milletvekili Gizligider'e Nevşehir spor ile ilgili bilgiler verirken,şehrimizin önemli markası olan Nevşehir Spor'un profosyonel liglere dönmesi için ellerinden gelen bütün gayreti gösterdiklerini ifade etti. 

Ziyaretlerinden dolayı Nevşehir Spor kulüp Başkanı Leblebici ve yöneticilerine teşekkür eden AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, kulübümüzün 3. lige çıkması için gerekli gayreti sarf edeceklerini söyledi.

Ziyarette NEVESOB Başkanı ve Nevşehirspor Yönetim Kurulu üyesi İsmail Ördü'de yer aldı.


Ziyaret sonrasında Nevşehir Spor Kulüp Başkanı Muzaffer Leblebici, Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider’e 50 numaralı forma hediye etti.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.