banner461
banner195

Nevşehir Spor GK Bu Grupta Ne Yapar?

Eylül ayında başlayacak olan Bölgesel Amatör Futbol Liginde bu yıl da ilimizi temsil edecek olan Kırmızı Beyazlı takımımızın 4 Ankara ekibinin bulunduğu grupta ne yapacağı merak konusu.

Nevşehir Spor GK Bu Grupta Ne Yapar?
14 Ağustos 2013 Çarşamba 12:48

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Eylül ayında başlayacak olan Bölgesel Amatör Futbol Liginde bu yıl da ilimizi temsil edecek olan Kırmızı Beyazlı takımımızın 4 Ankara ekibinin bulunduğu grupta ne yapacağı merak konusu.

Kulüp Başkan Yardımcısı Sedat Cantekin’in “Kimseden korkmuyoruz. Biz kendi oyunumuza bakarız” dediği BAL Ligi 6. Grupta bulunan ekiplerin içerisinden hangilerinin yeni sezonda Şampiyonluk istediği ise önümüzdeki süreçte belli olacak.

Yeni sezonda Nevşehir’in profesyonel liglerde yeniden temsil edilmesini arzulayan Nevşehir Spor GK Yönetiminin grupların belirlenmesinin ardından yeni transfer çalışmalarına girip girmeyeceğini ise önümüzdeki günler gösterecek.

Nevşehir Spor GK’nın mücadele edeceği BAL Ligi 6. Grupta; Sincan Belediye spor (Ankara)
Gölbaşı Belediye Spor (Ankara), Etimesgut Belediye Spor (Ankara), Keçiören Bağlum spor, (Ankara), Çorum spor, İskilip Belediyesi Gençlik Ve Spor (Çorum), Kastamonu spor, Tosya Belediye Spor (Kastamonu), Kırşehir Köy Hizmetleri Spor, Aksaray Sanayi Spor, MKE Kırıkkale spor, Bartın spor ve Safranbolu Spor (Karabük) takımları yer alıyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.