banner461
banner195

Nevşehir Spor GK’dan Teşekkür

Bölgesel Amatör Futbol Liginde ilimizi temsil eden Kırmızı Beyazlı Nevşehir Spor GK Yönetimi hafta sonunda takıma destek yemeği düzenleyen Dedeman Oteli Yönetimine teşekkür etti.

 Nevşehir Spor GK’dan Teşekkür
21 Ekim 2014 Salı 17:13

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Bölgesel Amatör Futbol Liginde ilimizi temsil eden Kırmızı Beyazlı Nevşehir Spor GK Yönetimi hafta sonunda takıma destek yemeği düzenleyen Dedeman Oteli Yönetimine teşekkür etti.

Nevşehir Spor GK Başkan Yardımcısı Sedat Cantekin ve Teknik Direktör Şanver Göymen’in yanı sıra takımda forma giyen tüm futbolcuların katıldığı yemekte Dedeman Oteli yönetimi de yer aldı.

Nevşehir Spor GK Başkan Yardımcısı Sedat Cantekin, Bölgesel amatör ligde bu sezon şu ana kadar oynanan müsabakalarda mağlubiyet yüzü görmeyen ve ligde başarılı sonuçlara imza atan Nevşehir Spor GK’nın bu başarısında takıma şehrin desteğinin de büyük ölçüde önem taşıdığını söyledi.

Dedeman Oteli’nin hafta sonunda takıma verdiği yemeğin takıma moral olduğunu kaydeden Cantekin, “Dedeman Oteli Yönetimine takımımıza gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi. 
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Taraftar - 4 yıl önce
Çok teşekkürler Dedeman otel müdür
Ve personeline çok teşekkür .
Avatar
nevşehir - 4 yıl önce
bu kadar imkan sunuluyo size herşeyi ii sini yapıyolar sizde bu tarafar için yönetim için toros maçi alın .