banner461
banner195

Nevşehir Sporcu Fabrikası İhalesi Tamamlandı

Nevşehir’de Spor alt yapısının güçlendirilmesi, başarılı sporcuların ilimizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edebilmesine yönelik açılması planlanan Sporcu fabrikasının ihalesi 23 Temmuz 2014 tarihinde yapıldı.

Nevşehir Sporcu Fabrikası İhalesi Tamamlandı
12 Ağustos 2014 Salı 19:37

banner143
banner134

 NEVŞEHİR (MHA) Nevşehir’de Spor alt yapısının güçlendirilmesi, başarılı sporcuların ilimizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edebilmesine yönelik açılması planlanan Sporcu fabrikasının ihalesi 23 Temmuz 2014 tarihinde yapıldı.

İlimiz Nevşehir de 2000 Evler mahallesinde yapılması planlanan Sporcu Fabrikasının yakın bir zamanda inşasına başlanacağına dikkat çeken Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, bu yatırımın Nevşehir’in sporcu yetiştiren bir il olması açısından son derece önemli olduğunu ifade etti. 

4.5 Milyon TL harcama yapılarak ilimize kazandırılması planlanan sporcu fabrikasının 1.5 Yıl içerisinde tamamlanarak hizmete sunulmasının planlandığına değinen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, 

“Bu yatırım ilimizde Sporun gelişmesi, sporcularımızın Milli takıma düzeyinde eğitim alması için büyük önem taşıyor. 

Bu nedenle bu yatırımı ilimize kazandıran başta Sayın Valimize, Milletvekillerimize, Belediye Başkanımıza, Gençlik Spor Genel Müdürlüğümüz yetkililerine ve Sayın Bakanımıza teşekkür ediyorum” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.