banner461
banner195

Nevşehir Sporumuzu Layık Olduğu Yere Getireceğiz

Nevşehir Spor GK Başkanı Nemci Cantekin, Ligin ikinci yarısında ortaya konulan futboldan son derece memnun olduklarını dile getirdi.

Nevşehir Sporumuzu Layık Olduğu Yere Getireceğiz
04 Mart 2013 Pazartesi 10:28

banner143
banner134

 Ligin ikinci yarısında oynanan 5 maçta 3 mağlubiyet ve 2 galibiyet alındığını ve ilerisi için ortaya konulan futbolun umut verici olduğunu söyleyen Nevşehir Spor GK Başkanı Cantekin, taraftarların deplasman müsabakalarına taşınmasında büyük bir özveri gösteren İş Adamı Mehmet Ali Öbekli’ye bir kez daha teşekkür etti.

Cantekin, “Sayın Bülent Topuzoğlu hocamızı takımın başına getirdikten sonra takımda yeni bir yapılanma yaşandı. Yeni futbolcular aramıza katıldı. Takımımız şu anda uyumlu bir çalışma içerisinde. Takımımızın oyununda herhangi bir sorun yok. İkinci yarının ilk deplasman maçı olan Aksaray Spor müsabakasında olağanüstü bir futbol oynamamıza rağmen 2-1 lik sonuçla mağlup olduk. Toroslar belediye Spor maçında ise hakeminde yanlış kararlarıyla birlikte futbolcumuzun kırmızı kart görerek maçtan çıkarılması takımdaki futbolcularımızı demoralize etti ve orada da bir mağlubiyet aldık. Son iki deplasman maçımızda ise iki galibiyet elde ettik. Bu maçların ardından taraftarlarımıza sorduk ve takımı nasıl bulduklarını ve değerlendirmelerini istedik.  Takımın son derece iyi organize olabildiğini ancak müsabakaların genelinde şansızlık eseri goller yenildiğini dile getirdiler. Ligin ikinci yarısı itibariyle 2 galibiyet ve 3 mağlubiyet aldık. Ancak ileride oynayacağımız müsabakalardan son derece umutluyuz. Teknik Direktörümüz Bülent Topuzoğlu’nun da görüşü bu yönde. 5 içeride 4 de dışarıda maçımız var., Bu müsabakalarda elimizden gelenin en iyisini yaparak ligi en üst sıralarda tamamlamanın gayreti içerisinde olacağız. Taraftarlarımıza bir jest olarak deplasman müsabakalarımıza taraftarımızı taşıma kararı alan İş Adamı, dostumuz Mehmek Ali Öbekli’ye buradan bir kez daha teşekkür ediyorum. Kendisi hemen hemen tür yardım faaliyetine katılıyor. Ancak ilimizde Nevşehir Sporumuza böyle bir yardımın yapılması bizleri oldukça duygulandırdı. Aslında direkt kulübe yapılan yardım olmasa da taraftarlarımıza yapılan yardım kulübümüze yapılmıştır diye algılıyoruz. Bizlerde gücümüzün yettiği kadarıyla Nevşehirli taraftarımıza, Sporseverlerimize layık olmaya çalışacağız. Cantekin ailesi olarak takımımıza maddi ve manevi katkılarını esirgemeyen herkese bir kez daha teşekkür ediyorum. Kendilerini maçlarımıza davet ediyorum. İnşallah Nevşehir Sporumuzu layık olduğu yere çıkaracağız” diye konuştu.
Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehirspor - 5 yıl önce
cantekin ailesi olarak takımımıza maddi ve manevi katkılarını esirgemeyen herkese bir kez daha teşekkür ediyorum. bu kelimeyi söyleyen nasıl nevşehirspor sevdalısı olur. ?
Avatar
ne yaptın ne kattın - 5 yıl önce
yazıyı birde kendin oku nevşehire ne yaptın ki nevşehir spora onu yapacan