banner461
banner195

Nevşehir, Tarihinde İlk Kez Sutopu Maçına Ev Sahipliği Yaptı

Türkiye Su topu Federasyonu tarafından Nevşehir, Tarihinde İlk Kez U14 bölgesel lig müsabakaları ilimizdeki yarı olimpik yüzme havuzunda başladı.

Nevşehir, Tarihinde İlk Kez Sutopu Maçına Ev Sahipliği Yaptı
20 Ağustos 2016 Cumartesi 14:50

banner143
banner134
Su Topu Federasyon Başkanlığının 2015-2016 yılı faaliyet programında yer alan U14  Erkekler Bölgesel Lig Müsabakaları 19-21 tarihleri arasında İstanbul, Bursa, Kayseri, Aksaray, Ankara, İzmir, Manisa İllerinden gelecek olan sporcularla İlimiz Yarı Olimpik Yüzme Havuzunda gerçekleştirilecektir.

              İlimize kazandırılan yarı olimpik yüzme havuzu yaklaşık 10 ay önce açılmış  olup  5000 e yakın üyesi ile haftanın 6 günü 7 Antrenör ve Cankurtaran eşliğinde  faaliyetine devam etmektedir. Çocuklar kadar velilerinde ilgili olduğu yüzme kurslarımız da Nevşehir de yüzme bilmeyen kalmasın diyerek kurslarımız tüm hızıyla devam etmektedir.
      Kurslarımızın yanı sıra bu tür organizasyonlara da ilimiz ev sahipliği yapmaya başladı. İlimizde gerçekleştirilecek olan U14 Erkekler Bölgesel Lig Müsabakalarında sporculara Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak başarılar dileriz.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.