banner461
banner195

Nevşehir Üniversitemiz Spor Kulübünden Bir Başarı Daha…

Türk atletizminin kış dönemindeki önemli faaliyetleri arasında yer alan Kulüplerarası Kros Ligi, Aydın/Kuşadasında yapılan final kademesi ile sona erdi.

Nevşehir Üniversitemiz Spor Kulübünden Bir Başarı Daha…
18 Mart 2013 Pazartesi 20:40

banner143
banner134

 Kuşadası’nda bulunan Otuzbirler Plaj Mevkii Parkuru’nda koşulan yarışlarda kadın ve erkek olmak üzere 16 yaş altı B, 16 yaş altı A, yıldız, genç ve büyükler kategorilerinde toplam 666 sporcu mücadele etti.

 

Önce Adana’da daha sonra Antalya’da yapılan yarışmalarda dereceye giren Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü Atletizm Takımı Kuşadasında yapılan yarışmayı da birincilikle tamamlayarak genel toplamda Türkiye üçüncüsü oldu.  Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın yaptığı açıklamada, “Atletizm takımımızın yapmış olduğu başarıda emeği geçen başta teknik heyetimizden Resul Köstekçi ve İsa Demir’e, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü personeline ve her daim desteğini esirgemeyen Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç’a ve kulüp olarak ortaya koyduğumuz vizyon ve stratejiye destek veren tüm sporseverlere teşekkür ediyor, daha nice başarılara şehir ve ülke olarak imza atma heyecanımızın eksilmeden artmasını diliyorum” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.