banner461
banner195

Nevşehir Üniversitesi Finalde…….

Türk Milletinin göz bebeği Jandarma Komutanlığımızın 175. Yılı münasebeti ile katkıda bulunduğu Kapodokya TV futbol turnuvasının dördüncüsü 17 takımının katılımı ile mayıs ayının ilk haftasında başladı.

Nevşehir Üniversitesi Finalde…….
10 Haziran 2014 Salı 13:59

banner143
banner134
 13 Haziran Cuma günü Gazi stadında oynanacak olan final müsabakası ile sona erecek olan turnuvanın ilk finalisti Nevşehir Üniversitesi oldu. Nevşehir Üniversitesi takım kaptanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın, turnuvanın kurumlar arasındaki kaynaşmaya vesile olurken katılan takımların göstermiş oldukları nezaket, zerafet ve özveri sporun ruhunu zedelelememiş bilakis daha da güçlendirmiştir. Bu vesile ile tüm katkıda bulunanlara bir kez daha teşekkür ederim dedi.

Taşğın,  Nevşehir’imizde bu turnuvanın geleneksel hale getirilmesi, ana hedefinin  “galibiyete” değil,  bireylerin turnuva aracılığı ile bütün sosyal, ekonomik ve kültürel birikimlerini yani apoletlerini bir kenara bırakarak sporun güzelliği etrafında buluşturma çabalarından dolayı başta Kapodokya TV ve bu sene katkıda bulunan Jandarma Komutanlığımıza ve komitede yer alan tüm arkadaşları ve kurumları tebrik ederim dedi.

Bu tür turnuvaların katlanarak artmasını bu şehrin ve ülkemizin faydasına olacağı kanaatimin bu turnuva ile pekiştiğini görmenin mutluluğunu bütün milletimizle paylaşıyorum.

 

                                                                  Saygılarımla      Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.