banner461
banner195

Nevşehir Yaz Spor Okullarına 2000 kişi kayıt yaptırdı.

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından 05-18 yaş arası çocuk ve gençlerimize yönelik basketbol, futbol, voleybol, satranç, okçuluk, güreş, hentbol, cimnastik, boks, taekwondo, atletizm, badminton, tenis, masa tenisi, özel sporcular ve bisiklet branşlarında açılan Yaz Spor Okullarına yaklaşık 2000 kişi kayıt yaptırdı.

Nevşehir Yaz Spor Okullarına 2000 kişi kayıt yaptırdı.
25 Haziran 2013 Salı 17:36

banner143
banner134
NEVŞEHİR YAZ SPOR OKULLARINDA ANTRENMANLARIMIZ BAŞLADI
 Her yıl çeşitli branşlarda düzenli olarak yapılan Yaz Spor Okulları bu yıl da 29 Haziran 2013 Cumartesi günü saat 10:00 da Valilik önündeki Atatürk Anıtına çelenk sunumuyla açılışı yapılacaktır. Çelenk sunma programından sonra saat 10:30 da Damat İbrahim Paşa Spor Salonunda yapılacak olan spor gösterileriyle devam edecektir.​

            ÜNLÜER yaptığı açıklamada bu yıl Yaz Spor Okullarımıza ilginin çok fazla olduğunu belirterek, sportif faaliyetlerin yanı sıra sporcularımızın boş vakitlerini değerlendirmek amacıyla Gençlik Merkezimizde ücretsiz düzenlenen resim, müzik, hat sanatı, ebru sanatı ve sinema gibi sosyal etkinlilere de katılabilmektedirler.

            Ayrıca Yaz Spor Okullarımıza kayıt yaptıranlar arasından kura ile belirlenecek 3 kişiye “Bisiklet” 15 kişiye “Kol Saati” hediye edilecektir. Tüm çocuklarımızı ve gençlerimizi Ücretsiz olan Yaz Spor Okullarımıza kayıt yaptırmaya davet ediyorum” dedi.

            Yaz Spor Okullarımıza kayıt yaptırmak isteyen 05-18 yaş arası çocuklarımız ve gençlerimizin Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Yaz Spor Okulları kayıt bürosuna başvurmaları yeterlidir.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hoca - 5 yıl önce
valla nevşehirde bu kadar kayıt yoktur inanmıyorum yaaa.düzgün haber olsa daha iyi..
Avatar
hacı - 5 yıl önce
hoca gelecen görecen...varmı yokmu...