banner461

Nevşehir Yaz Spor Okullarında 100 Antrenör Görev Yapıyor

Nevşehir’de okulların tatile girmesiyle birlikte hafta sonundan itibaren başlatılan yaz spor okullarında kadrolu ve fahri olarak 100 dolayında antrenörün görev yaptığı bildirildi.

banner503
Nevşehir Yaz Spor Okullarında 100 Antrenör Görev Yapıyor
30 Haziran 2014 Pazartesi 18:49

banner143
banner134

 Yaz Spor Okullarında 100 Antrenör Görev Yapıyor

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de okulların tatile girmesiyle birlikte hafta sonundan itibaren başlatılan yaz spor okullarında kadrolu ve fahri olarak 100 dolayında antrenörün görev yaptığı bildirildi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, 3 ay süreyle faaliyet gösterecek olan yaz spor okullarına bu yıl 4 bin dolayında Sporcunun katılmasını beklediklerini dile getirirken, yaz spor okullarından katılım payı alınmadığını ve kurslara katılanlara sporcu kıyafetlerinin ücretsiz olarak verildiğini söyledi.

Nevşehir il merkeziyle birlikte tüm ilçelerde yaz spor okullarının ilçe Spor Müdürlükleri aracıyla açıldığını ve faaliyetlerine başladıklarını dile getiren İl Müdürü Mustafa Ünrlüer, “Yaz spor okullarımızda bu yıl fahri ve kadrolu olarak 100 dolayında antrenörümüz görev yapıyor. Görev süreleri içerisinde bütün antrenörlerimizin başarılı bir yaz okulu faaliyeti sunacaklarını düşünüyorum” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.