banner461
banner195

Nevşehir'de 1600 Filiz Lisans İşlemi Yapıldı

Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu başkanlığı 2015 yılı futbol sezonunda şu ana kadar bin 600’e yakın filiz lisans işlemi yaptı.

Nevşehir'de 1600 Filiz Lisans İşlemi Yapıldı
10 Ağustos 2015 Pazartesi 23:59

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu başkanlığı 2015 yılı futbol sezonunda şu ana kadar bin 600’e yakın filiz lisans işlemi yaptı.

3 Yıl öncesine kadar Kayseri ilinde gerçekleştirilen filiz lisans işlemlerinin ilimizde yapılmasının Nevşehir’de bulunan futbol takımlarının işini kolaylaştırdığını kaydeden Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa Avcı, işlemlerin ilimizde yapılmasına destek olanlara da teşekkür etti.

Avcı, “3 yıl öncesine kadar kulüplerimiz lisans işlemleri için Kayseri iline gitmek zorunda kalıyordu. İşlemlerin ilimizde yapılmaya başlanmasından itibaren kulüplerimizin bu konudaki büyük bir sıkıntısı da giderilmiş oldu. Şu ana kadar bu yıl bin 600’e yakın filiz lisans işlemini ilimizde gerçekleştirdik. Önümüzdeki sezonda bu işlemleri ilimizde yapmaya devam edeceğiz. İşlemlerin Nevşehir’de yapılması için yaptığımız girişimlere destek olan herkese bir kez daha tüm takımlarımız adına teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.