banner461
banner195

Nevşehir’de 3 Bant Bilardo Şampiyonası Yapıldı

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından üç bant bilardo şampiyonası yapıldı.

Nevşehir’de 3 Bant Bilardo Şampiyonası Yapıldı
14 Ocak 2015 Çarşamba 08:58

banner143
banner134

 Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından üç bant bilardo şampiyonası yapıldı.

 

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından üç bant bilardo şampiyonası düzenlendi. Nevşehir’de Alessia Bilardo Salonunda 21 sporcunun katıldığı ve üç gün boyunca devam eden üç bant bilardo şampiyonası dün akşam oynanan final maçı ile sona erdi. Düzenlenen final maçına Baro Başkanı Necmi Öncül, Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spordan Sorumlu Şube Müdürü Aslan Uçar, Nevşehir Bilardo İl Temsilcisi Gürdal Arıcan ve sporcular katıldı.

Ahmet Gümüş ve Selçuk Beyazıt’ın karşılaşmış olduğu final maçında izleyiciler büyük bir heyecan yaşarken maçı 40-38 kazanan Selçuk Beyazıt 3 Bant Nevşehir şampiyonu oldu.

Ödül töreninde bir konuşma yapan Bilardo İl Temsilcisi Gürdal Arıcan, ‘’ Üç gündür devam eden Nevşehir 3 Bant Bilardo şampiyonası bugün burada sona erdi. Şampiyonaya 21 sporcu katıldı. Tabi ki gelecek yıl yapılacak olan bilardo şampiyonasına daha fazla sporcunun katılımını bekliyoruz. Bizlere ev sahipliği yapan Alessia Bilardo Salonuna katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz. Müsabakalar sonrasında dereceye giren arkadaşlarımız 8 Şubat 2015 tarihinde Antalya’da düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonasında ilimizi temsil edeceklerdir. Dereceye giren tüm arkadaşlarımızı tebrik ediyorum şeklinde konuştu.Düzenlenen ödül töreninde İl Birincisi olan Selçuk Beyazıt’ın ödülünü Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spordan Sorumlu Şube Müdürü Aslan Uçar tarafından verilirken, İkinci olan Ahmet Gümüş ise ödülünü Baro Başkanı Necmi Öncül’den aldı.

 

Nevşehir 3 Bant Bilardo Şampiyonasında dereceye giren, Selçuk Beyazıt, Ahmet Gümüş, Süleyman Pamuk ve Yılmaz Çil 8 Şubat 2015 tarihinde Antalya’da düzenlenecek olan 3 Bant Bilardo Türkiye Şampiyonasında Nevşehir’i temsil edecekler. 
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.