banner461
banner195

Nevşehir’de 31 Futbol Hakemi Görev Yapıyor

Henüz profesyonel futbol liglerinde takımı bulunmayan Nevşehir’de amatör futbol maçlarında 31 hakem görev alıyor.

Nevşehir’de 31 Futbol Hakemi Görev Yapıyor
17 Ocak 2014 Cuma 22:07

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Henüz profesyonel futbol liglerinde takımı bulunmayan Nevşehir’de amatör futbol maçlarında 31 hakem görev alıyor.

Nevşehir Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneğinden edinilen bilgiye göre, ilimizde 1. ve 2. Amatör futbol ligi müsabakalarının yanı sıra U-13, U-14, U-15, U-17, U-19 ligi müsabakalarında ve okullar arası futbol karşılaşmalarında toplam 31 hakem görev alıyor.

Nevşehir bölgesi hakemlerimizden 4’ü bölge hakemi olarak bölgemizdeki futbol karşılaşmalarında da görev yaparken, 27 hakemin ise il hakemi olarak maçları yönettiği belirtildi.

İlimizdeki futbol karşılaşmalarında görev alan futbol hakemlerinin genel itibariyle yaş ortalamaları 20 – 35 arasında iken, hakemlerimizin en yaşlı ismi Hasan Balta.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
NECMI CANTEKİN - 4 yıl önce
Tüm amatör takımlarımıza 2 devresi
Başlayacak 1 Amatör kümenin tüm
Takımlarına sporcu ve idarecilere ve bu maçları ıdare eden siz hakemlere
Güvenlik kuvvetlerine ve sağlık personeline,gençlik spor il MD lüğü personeline ve hizmet verenlere NEVŞEHİR'SPORUMUZA BAŞARILAR DILERIM.
Avatar
dogru söz - 4 yıl önce
bunların hepsi fıssss aleni az bilgi yuklu olsunlar yüzlerini sahada gülmeyerek hakemlık yapılmaz.allah sizi ne biliyorsa yapsınlar.yaz aylarında prof takımların maçlarına çıkan hakemlerı alsanız da nevsehir hakem camıasıyla tanısa iyi olur
Avatar
HOCA - 4 yıl önce
hakemleri̇mi̇z çok i̇yi̇ olduğundan prof li̇glere gi̇demi̇yorlar..nevşehi̇rde yönetti̇kleri̇ maçlara bakiyorlar almiyorlar...almazlar tabi̇i̇i̇
başarili hakem yokki̇i̇i̇i̇..