banner461
banner195

Nevşehir'de Amatör Futbola Kar Engeli

Nevşehir’de bu hafta sonu itibariyle başlaması beklenen 1. Amatör futbol liginin ikinci yarısı maçları ilimiz genelinde etkisini sürdüren kar yağışı nedeniyle ertelendi.

Nevşehir'de Amatör Futbola Kar Engeli
23 Ocak 2016 Cumartesi 14:04

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de bu hafta sonu itibariyle başlaması beklenen 1. Amatör futbol liginin ikinci yarısı maçları ilimiz genelinde etkisini sürdüren kar yağışı nedeniyle ertelendi.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Futbol İl Temsilcisi M. Tolga Karaca, ilimiz genelinde devam eden kar yağışı nedeniyle müsabakaların ileri bir tarihe ertelendiğine dikkat çekti.

Nevşehir’de Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, Futbol İl Temsilciliği ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce düzenlenen 1. Amatör küme futbol müsabakalarının ertelenmesine dair futbol tertip komitesinin karar aldığını da hatırlatan Karaca, ertelenen müsabakaların ne zaman oynanacağına dair önümüzdeki günlerde yine tertip komitesinin yeni bir karar alacağını da belirtti.

İlimizde etkisini sürdüren kar yağışının durması ve sahaların kardan temizlenerek futbol oynanacak bir seviyeye getirilmesiyle birlikte müsabakaların önümüzdeki haftadan itibaren oynanmaya devam edilmesi bekleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.