banner461
banner195

Nevşehir'de Amatör Spor Haftası Sona Erdi

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz bünyesinde 6 farklı branşta düzenlenen ve yüzlerce sporcunun amatör ruhu sahaya yansıttığı Amatör Spor Haftası sona erdi.

Nevşehir'de Amatör Spor Haftası Sona Erdi
24 Kasım 2015 Salı 13:07

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz bünyesinde 6  farklı branşta düzenlenen ve yüzlerce sporcunun amatör ruhu sahaya yansıttığı Amatör Spor Haftası sona erdi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğü ve Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından ortaklaşa düzenlenen ve Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Amatör Spor Haftası müsabakaları tamamlandı.

Hafta boyunca Özel Sporcular Futbol, Judo, Voleybol, Hentbol, Badminton ve Basketbol olmak üzere 6 farklı branşta düzenlenen sportif faaliyetler başarıyla gerçekleştirildi.

Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında Nevşehir sporla dolu bir hafta geçirirken kıyasıya mücadelelerin yaşandığı ve sporcularımızın kıyasıya mücadele ettiği müsabakalarda kazanan dostluk oldu.

 Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, etkinliklerin dolu dolu ve başarılı geçtiğini söyledi. “Etkinliklerimize katılan herkese çok teşekkür ediyorum. Amatör Spor Haftası’ndaki etkinlikler ile çocuk ve gençlerin spora teşvik edilmesi, halkımızın düzenli şekilde fiziksel aktivite alışkanlığına özendirilmesi amaçlanmaktadır. Bunu da başardık” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.