banner461
banner195

Nevşehir'de Amatör Takımlara Malzeme Yardımı Yolda

Nevşehir’de bayram sonrası başlayacak olan Amatör futbol liginde mücadele edecek olan takımlara malzeme yardımı yapılacak.

Nevşehir'de Amatör Takımlara Malzeme Yardımı Yolda
01 Ekim 2014 Çarşamba 17:35

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de bayram sonrası başlayacak olan Amatör futbol liginde mücadele edecek olan takımlara malzeme yardımı yapılacak.

Edinilen bilgiye göre; Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığınca organize edilecek olan malzeme dağıtımının lig öncesine yetişmese de muhtemelen ligin ikinci haftasında yapılacağı bildirildi.

Maddi imkansızlıklar nedeniyle sorun yaşayan Nevşehir birinci amatör küme futbol takımlarına en azından soluk aldıracak olan malzeme yardımının en kısa zamanda yapılabilmesi için İl Müdürlüğü ve ASKF Başkanlığının çalışmalarına hız verdiği belirtildi.

11-12 Ekim 2014 tarihleri arasında oynanacak ilk hafta müsabakaları ile başlayacak olan birinci amatör küme futbol liginde mücadele edecek olan takımlara maddi ve manevi katkı anlamına gelen malzeme yardımının tüm takımlara eşit miktarda yapılması planlanıyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kulüp başkanı - 4 yıl önce
yanlış bir uygulama..liglerde her branşa katılan kulüple,bir kaç branşa katılan kulüpler bir tutuluyor..kesinlikle yanlış..sayın il müdürü umarım bunu düzeltir.
saygılarımla..
Avatar
yönetici.. - 4 yıl önce
kulüp başkanı yazan arkadaşa katılıyorum bende.bu uygulama yanlış tabiiki..bence katıldığı kategorilere göre verilmeli malzeme yardımları..
yetkililer düzeltmesi lazım bunu..
Avatar
hoca - 4 yıl önce
olurmu böyle bir şey yaaa.ben her branşa kategoriye katılıyım,aynı malzeme verilsin.
sadece bir branşa katılanda aynı malzemeyi alsın .benim itirazım var buna.burdan sesleniyorum yetkililere bu durumu lütfen düzeltin..
Avatar
özgür köksaldı - 4 yıl önce
derinkuyuyuyada yardım eli olsa ne güzl olacak her sene bütün takımlara gelirken derinkuyuyaa neden gelmiyor
Avatar
hoca - 4 yıl önce
reklam kokaan haraketler bunlar milletin malını törenle millete vermek
Avatar
hüseyin akın kaymaklı - 4 yıl önce
inşalalh hersene böyle diyonuz malesef kaymaklı ve derin kuyu mahrum kalyo