banner461
banner195

Nevşehir'de Gazi Stadyumu Tel Tel Dökülüyor

Nevşehir Gazi Stadyumu yenisi yapılacak diye onarımdan geçirilmiyor, yenisinden ise şimdilerde hiç bahseden yok.

Nevşehir'de Gazi Stadyumu Tel Tel Dökülüyor
20 Ekim 2014 Pazartesi 21:08

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Gazi Stadyumu yenisi yapılacak diye onarımdan geçirilmiyor, yenisinden ise şimdilerde hiç bahseden yok.

İlimizde son dönemlerde özellikle Bölgesel Amatör futbol ligi müsabakalarının oynandığı bir mekan haline dönüşen Gazi Stadyumunda tam bir belirsizlik hakim. İl Müdürlüğü yenisine umut bağlayıp mevcut olan stadyumda herhangi bir bakım onarım çalışması yapmazken, yenisinin ne zaman ihaleye çıkıp, ne zaman yapılıp tamamlanacağı ise belirsizliğini koruyor.

Açık tribünlerinden tutunda stadyumun ihata duvarlarına kadar bir çok yerde bakımsızlıktan stadyumun içler acısı hale geldiğini görmek mümkün.

Önümüzdeki yıl yeni adliye binasının hizmete girmesi ile birlikte daha yoğun bir nüfusa hitap edecek olan o çevreye gelen gidenin dikkatini daha fazla çekecek olan Nevşehir Gazi Stadyumunun bu içler acısı halinin daha ne zamana kadar süreceği ise merak konusu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mustafa - 4 yıl önce
Takim en azindan 3 lige cikmasi lazim bizler iyi gün dostuyuz bal liginde oynayan takimimiza ne yazikki 10 liralik bilete 5 lira vermek için kirk takla atan toplumuz bu stadyum bize çok bile
Avatar
ali baykara - 4 yıl önce
ana caddedeki orta refüj olsa on kere yikar 15 kere yaparlardi stada bir boya yaptiramayacak kadar acizmi bu güzel sehir?
Avatar
vatandas - 4 yıl önce
10 liralik bilet mi kayserispor la erciyesin maclarini 1 tl ye izliyorlar bizim takim bal liginde oynuyor 5 tl cok bile. Hem baskan biraz baski yapsinda yapsinlar yeni stadi.
Avatar
vvv - 4 yıl önce
hasan ünvere selamlar
Avatar
nevşehir - 4 yıl önce
hani nerde yeni stad nerde bld başkanı stadı yapmıyorsan en azından buraya bir bakım yap oda yok çünkü işleri bitti şimdi milletvekilleri geliyor maça yarın onların işi bitince onlarda gelmez kim ne yapsın şehiri şehrin takımınıherkes seçime kadar ondan sonra salla gitsin
Avatar
yıkın - 4 yıl önce
ucube stadı yıkın oradan şehrin ortasında kocaman bi̇r ki̇rli̇li̇k şehri̇n dişina yeni̇ bi̇r stad lazim.bi̇rde takimin bal li̇gi̇nde olmasi doğal çünki̇ futbolda bi̇r kültürel olgudur.bu şehri̇n bi̇r çok şeyi̇ yok olduğu gi̇bi̇ futbool kültürüde yok.
Avatar
DURMAK YOK - 4 yıl önce
durmak yok parke döşemeye devam. memleketi̇n tek bi̇r sorunu var parke döşenmeyen yerlere döşemek.beledi̇ye sadece lütfü pamukcunun okulun önündeki̇ yolu unutmuş