banner461
banner195

Nevşehir'de Satranç Aday Hakem Kursu Açılacak

Satranç Nevşehir İl Temsilciliği tarafından ilimizde Aday Hakem Kursu açılması planlanıyor.

Nevşehir'de  Satranç Aday Hakem Kursu Açılacak
18 Kasım 2014 Salı 16:49

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Satranç İl Temsilciliği tarafından ilimizde Aday Hakem Kursu açılması planlanıyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Satranç İl Temsilcisi Ekrem Kürekli, bu spora ilgi duyan gençlerin katılabileceği aday hakem kursu başvurularının Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne yapılması gerektiğini belirtti.

Kursan açılabilmesi için yeterli kursiyer sayısına ulaşmayı beklediklerini belirten Satranç İl Temsilcisi Ekrem Kürekli, 1 ay içerisinde açılmasını planladıkları kursa katılmak isteyenlerin en kısa sürede başvurularını yapmaları istedi.

Nevşehir’de son yıllarda satranç sporuna olan ilginin arttığına dikkat çeken Kürekli, “İlimizde düzenlenen müsabakalarda öncelikli olarak görev yapmasını planladığımız aday hakemlerimize yönelik açacağımız kurs ile ilgili ayrıntılı bilgi edinmek isteyenler il temsilciliğimizin web sitesinden bilgi edinebilirler. Şu ana kadar açmayı planladığımız kursa 25 dolayında kayıt yapılmış durumda. En geç bir ay içerisinde açılması planlanan kursumuza katılmak isteyenlerin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüze başvuruda bulunmalarını bekliyoruz” dedi.

banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
satranç oyuncusu - 3 yıl önce
bu il temsilcisi önce bir allah a inansın.gelen sporcuları etkiliyor..kimse katılmaz burası müslüman bir memleket.bu adam gitsin satrançta patlama olur bu ilde..