banner461
banner195

Nevşehir'de Skorbord Ne Zaman Değişecek

BAL Liginin 17. haftasında Nevşehir gazi stadında oynanan ve Kırmızı beyazlı takımın 2-1’lik sonuçla taraftarını sevindirdiği maçta skorbord sıkıntısı yaşandı.

Nevşehir'de Skorbord Ne Zaman Değişecek
09 Şubat 2015 Pazartesi 17:14

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) BAL Liginin 17. haftasında Nevşehir gazi stadında oynanan ve Kırmızı beyazlı takımın 2-1’lik sonuçla taraftarını sevindirdiği maçta skorbord sıkıntısı yaşandı.

Takımın oldukça tutuk başladığı ve ilk yarının ortalarına doğru kazandığı golle 1-0 öne geçtiği dakikalarda Nevşehir’in son yıllarda modernleştiren Spor tesislerine hiç mi hiç yakışmayan Skorbord’un ilginç bir durum ortaya çıktı.

Son derece manuel sistemle çalışan, ancak Skorbord’çunun elle değiştirebildiği Skorbord’ta ilk golün ardından maçta kimin galip, kimin mağlup olduğunu anlamak epey güçleşti. Zira Skorbord’u değiştirmekle görevli kişi bir ara takım renklerini karıştırdı, daha sonra da kimin maçta öne geçtiğini.

Birilerinin telefonuyla ancak ilk galibiyet gölünün 10 dakika sonrasında doğruyu bulabilen Skorbord’çunun bu halleri işte haberimizin manşetini de belirledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
SERTAN KOYUER - 3 yıl önce
20 sene önce çocukluğumda ben değiştiriyordum.sene 2015 halen saç levhalardan yapılma rakamlarla ve elle değiştirilme yapılıyor.nevsehirli bir futbol sevdalısı olarak hakikaten utanıyorum.bu nevsehirsporun neden bu halde olduğunu en iyi anlatan acı bir örnek.yazık yazık çok yazık
Avatar
cemal - 3 yıl önce
Oyanamasını bilmeyen gelin yerim dar dermiş
Avatar
YORUM - 3 yıl önce
vah gari̇p nevşehi̇ri̇m vah bu kadar aci̇zmi̇si̇n