banner461
banner195

Nevşehir’den Atletizm Sporuna Sponsor Çıkmayınca

Nevşehir’de atletizm dalında son yıllarda ilimize dünya, başkan, Avrupa ve Türkiye dereceleri kazandıran sporcularımıza sahip çıkamıyoruz. Sahip çıkamadığımız sporcularımıza Türkiye’nin değişik illerinde faaliyet gösteren atletizm kulüpleri kendi formalarını giydiriyor.

Nevşehir’den Atletizm Sporuna Sponsor Çıkmayınca
08 Mart 2014 Cumartesi 17:00

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de atletizm dalında son yıllarda ilimize dünya, başkan, Avrupa ve Türkiye dereceleri kazandıran sporcularımıza sahip çıkamıyoruz. Sahip çıkamadığımız sporcularımıza Türkiye’nin değişik illerinde faaliyet gösteren atletizm kulüpleri kendi formalarını giydiriyor.

Bütün spor dallarının anası olarak nitelendirilen atletizm dalında göğsümüzü kabartan, başarıları ile ilimizin spor dalındaki tanıtımına da önemli katkılar sağlayan Mustafa Demir, Mustafa Kocatepe gibi sporcular başta olmak üzere başarılı birçok sporcumuza Fenerbahçe, Darıca Gençlik Spor, Kocaeli Spor gibi atletizm alanında Türkiye’nin önde gelen kulüpleri sahip çıkıyor.

Atletizm Antrenörü Resul Köstekçi, ilimizde atletizm dalında kulüpleşmenin zayıf olması ve sporculara gereken ekonomik koşulların yeterince sağlanamaması gibi nedenlerle başarılı sporcuların ister istemez Türkiye genelinde başarılı olan bu tür kulüplere gittiğini ifade etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Sponsor - 4 yıl önce
memleketimizde bir çok zengin var ama sponsorluk
yapacak hangi parti olursa olsun
i̇kinci bir cantekin ailesi yok. olmasını
bekliyoruz işadamlarımızın adamlarının tenkidinden
ve bilinçsiz insanlardan usandık.işte hasan bey nevşehirspor'a yardım ediyor tenkit,etmiyor tenkit
böyle insanlara destek olalım.
Avatar
diyanetsp.. - 4 yıl önce
biz diyanet spora çağırdık ama gelen olmadı...biz nevşehirde sporun bir çok branşında varız.atletlerimizede sponsor olmak istedik ama nedense gelen omadı...