banner461
banner195

Nevşehirli Milli Taekwondocu İpek Çiğdem İddialı

Nevşehirli Milli Sporcumuz İpek Çiğdem 49 Kg Büyük Bayanlarda 26-27 Kasım 2016 tarihlerinde Fransa'nın başkenti Paris'te yapılaçak olan" Paris Open "müsabakasına katılacak.

Nevşehirli Milli Taekwondocu İpek Çiğdem İddialı
24 Kasım 2016 Perşembe 21:11

banner143
banner134
Nevşehir'in Milli Taekwondocusu İpek Çiğdem 2020 olimpiyatlarına katılabilmek için 26-27 Kasım 2016 tarihleri arasında Paris'de yapılaçak olan Uluslararası Paris Open müsabakasına katılacak.

İlimiz Nevşehir ve Taekwondo Milli Takım Antrenörü Recep ışık nezaretinde antremanlarına Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Tesislerinde devam eden İpek Çiğdem, amacım Paris'de yapılacak olan şampiyonada en iyi dereceyi almak olduğunu belirterek, Kendisine sponsor olan ARGEUS şirketi sahibi olan Aydın Güney beye çok teşekkür ederek, Nevşehirli iş adamlarına da sponsorluk için desteklerini beklediğini bildirdi.


Nevşehirli Milli Taekwondocu İpek Çiğdem'e Çok Güvendiğini Belirten Antrenör Recep IŞIK, bu vesile ile desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen başta Sayın Valimiz İlhan Aktaş'a ve Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer'e teşekkür ediyorum. Yine tekrar tekrar "Spor ve Sporcunun Dostu", ARGEUS şirketi sahibi olan Aydın Güney'e özel teşekkürlerimi sunuyorum dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.