banner461
banner195

Nevşehirli Milli Tekvandocu Balkan Tekvando Şampiyonasında 3.oldu.

Nevşehirli Milli Tekvandocu Hüseyin Coşkuner, Gençler Balkan Tekvando Şampiyonası'nda 3.oldu.

Nevşehirli Milli Tekvandocu Balkan Tekvando Şampiyonasında 3.oldu.
27 Eylül 2016 Salı 15:02

banner143
banner134
Bulgaristan'da Devam eden Balkan Şampiyonasında Taekwondo Türk Milli Takımı adına müsabakalara katılan Nevşehirli Milli Tekvandocu Hüseyin Coşkuner 3. Oldu. 

Nevşehir Taekwondo Antrenörü Recep Işık FİB Haber Merkezine yaptığı açıklamada," Bulgaristan’ın Dupnitsan şehrinde 24-25 Eylül 2016 tarihlerinde düzenlenen Balkan Şampiyonasında Taekwondo Türk Milli Takımı adına Türkiye'yi temsil eden Nevşehirli milli tekvandocumuz Hüseyin Coşkuner, 3. Oldu. Kendisini tebrik ediyor başarılarının devamını temenni ediyorum "dedi.

Işık, tüm destekleri için Spor İl Müdürümüz Mustafa Ünlüer'e de teşekkür ediyorum dedi.

Antremanlarını İlimiz Nevşehir Milli Takım Antrörü Recep Işık nezaretinde yapan Nevşehirli Milli Tekvandocu Hüseyin Coşkuner de, "Bulgaristan da düzenlenen 2016 Balkan Şampiyonasında 68 kg 3. olarak, Nevşehir'imiz ve Türkiyemi en iyi şekilde temsil ettiğimi düşünüyorum. Çok kıymetli Hocam Recep Işık ve Spor İl Müdürümüz Mustafa Ünlüer'e de teşekkür ediyorum dedi.

FİB Haber Merkezi olarak Nevşehirli Milli Tekvandocumuz Hüseyin Coşkuner'i tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.


 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.