banner461
banner195

Nevşehirli Pehlivanlarımız Edirne'ye Uğurlandı

Edirne de yapılacak olan Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü adına güreşecek olan pehlivanlarımız uğurlandı.

Nevşehirli Pehlivanlarımız Edirne'ye Uğurlandı
23 Temmuz 2015 Perşembe 18:31

banner143
banner134

Edirne de yapılacak olan Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü adına güreşecek  olan pehlivanlarımız uğurlandı.

23-26 Temmuz tarihleri arasında  Edirne de yapılacak olan Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü adına güreşecek  olan pehlivanlarımızı; Milletvekilimiz Mustafa AÇIKGÖZ, Göreme Belediye Başkanımız Nuri CİNGİL, Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Mustafa ÜNLÜER uğurladı.

                Güreşçilerimiz Göreme de; Milletvekilimiz, Belediye Başkanımız ve İl Müdürümüz ile sohbet ederek Kırkpınar yağlı güreşleri hakkında bilgiler verdikten sonra  başarı dilekleri ve hediyelerle güreş müsabakalarına uğurlandı.

               Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak pehlivanlarımız Hasan YİĞİT, Yasin AYDIN ve Emrah KAHRAMANER ‘in  İlimize başarılarla dönmelerini dileriz.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.