banner461
banner195

Nevşehirspor 2014 - 2015 Futbol Sezonu Çalışmalarına Başladı

Nevşehirspor G.K yeni sezon çalışmalarına teknik sorumlu Şanver Göymen ile anlaşarak başladı.

Nevşehirspor 2014 - 2015 Futbol Sezonu Çalışmalarına Başladı
10 Temmuz 2014 Perşembe 12:19

banner143
banner134

 Bal temsilcimiz Nevşehirspor G.K. Yönetim kurulu geçtiğimiz günlerde yapılan yönetim kurulu toplantısı sonrası alınan kararlar neticesinde 2014-2015 futbol sezonu çalışmalarına başladı.Nevşehirspor G.K resmi sitesinden 2014 -2015 futbol sezonu ile ilgili olarak açıklamada bulundu. Nevşehirspor G.K futbol takımının yeni sezon ile ilgili olarak resmi sitesinden yaptığı açıklamada şu şekilde;''Yapılan toplantı sonrası alınan karar neticesinde ilk olarak teknik sorumlumuz Şanver Göymen ile görüşme yapılarak Nevşehir’e davet edilmiş ve kendisi ile yapılan görüşmede geçtiğimiz sezonun değerlendirilmesi ve yeni sezonun yapılanması hakkında görüşmeler yapıldıktan sonra yeni sezonda da takımımızın başında olması hususunda isteğimiz olmuştur.

 

SN. Şanver Göymen’de kendisinin de Nevşehir’i ve Nevşehir sporu çok sevdiğini ve Nevşehir sporu hakkettiği yerlere taşımak adına burada çalışmaktan memnun olduğunu dile getirerek teklifimizi kabul etmiş ve kendisiyle anlaşma sağlanmıştır.

 

Teknik Sorumlumuz Şanver Göymen'e Ve Nevşehir sporumuza Hayırlı Olsun

 

Teknik sorumlumuz Şanver Göymen’in hazırladığı iç ve dış transfer raporu doğrultusunda futbolcularla görüşmeler yapılmış ve şehrimize davet edilmişlerdir. Anlaşacağımız futbolcular ile  alakalı bilgileri de siz değerli spor kamuoyu ile  resmi sitemiz den paylaşacağız.

 

Balda 3 sezondur Şehrimizi Temsil Eden Nevşehirsporumuzun Yönetimi Olarak İlk Gün Belirttiğimiz Gibi

''BİRLİKTE DAHA YÜKSEĞE'' SLOGANIYLA BUGÜN DE BU YOLA ÇIKIYORUZ.’’

 

Çıktığımız bu yolda tüm Nevşehir spor severleri maddi manevi bizlere destek olmalarını bekliyor ve 2014-2015 futbol sezonunun Nevşehir sporumuzun başarılarla dolu bir yılı olmasını temenni ediyoruz.''


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Allah Utandırmasın - 4 yıl önce
çalışmalarınızda başarılar diler, şehrimize yakışır bir takım ortaya çıkar inşaallah, şimdiden emeklerinize sağlık yrd.doç.dr. özden taşğın
Avatar
sgk - 4 yıl önce
çok şükür