banner461

Nevşehirspor'a 30 bin liralık kombine desteği

Nevşehir'de faaliyet gösteren İncehan grup ve kilim mobilya, Nevşehirspor'un 100 liradan satışa sunduğu kombine biletlerden 300 adet satın alarak Kırmızı-Beyazlı kulübe büyük destek verdi.

banner503
Nevşehirspor'a 30 bin liralık kombine desteği
03 Temmuz 2017 Pazartesi 19:18

banner143
banner134
Yeni sezon çalışmalarına FEDA Yılı ve Şampiyonluk parolasıyla başlayan Nevşehirspor'da kombinelere taraftarların ilgisi her geçen gün artıyor. 

Nevşehirspor'un Yönetimi, hem takıma önemli bir ekonomik girdi sağlamak, hem de taraftarın takıma sahip çıkmasını sağlamak amacıyla başlattığı 5 bin adet kombine bilet satışı kampanyasına esnafından, iş adamına, öğrencisinden gurbetçisine şehrini seven tüm taraftarların çok büyük ilgi gösterdiği belirtildi.

Kırmızı - Beyazlı takımın büyük taraftarları şu ana kadar toplamda 2000 adetin üzerinde kombine bilet alarak Nevşehirspor'a destekte bulundular. Taraftarların bu ilgisi Yönetimin yüzünü güldürüyor. Daha sezon başlamadan 5000 hedefine ulaşılması bekleniyor...

Nevşehirspor'dan şehrini kulübünü seven bir adım öne çıksın şeklinde yürütülen kampanyaya Nevşehir Esnaflarından "İncehan grup ve kilim mobilya" Yönetim Kurulu Başkanı Turgay İnce, 300 ADET kombine bilet alarak 30 Bin TL'lik çekle yardımda bulundu.

Öte yandan Nevşehirspor Taraftar Derneği yöneticilerinden Batmaz Otomotiv sahibi Mustafa Batmaz'da 50 ADET kombine alarak Nevşehirspor takımına destek verdi. 


Destek sonrası Nevsehirspor Başkanı ve Yönetim kurulu kendilerine özel olarak teşekkür ettiler.

Yürütülen Kampanyaya Nevşehirli tüm iş adamlarınında destek vermesi bekleniyor.

FEDA SEZONUNDA... 

NEVŞEHİRSPOR KOMBİNE KARTLAR SATIŞA ÇIKMIŞTIR.FİYAT 100 TL DİR SATIŞ NOKTASI SAYGIN PETROL MARKET ÇAT KAVŞAĞI TÜM TARAFTARLARIMIZI DESTEĞE ÇAGIRIYORUZ...


Haber: Mustafa Ferveren

FİBHABER.COM Nevşehir'in ilk ve en çok izlenen haber sitesi...
Nevşehir'in Bağımsız Güncel Haber www.fibhaber.com
 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.