banner461
banner195

Nevşehirspor'a destek çığ gibi büyüyor

 Yeni sezon çalışmalarına FEDA Yılı ve Şampiyonluk parolasıyla başlayan Nevşehirspor'da kombinelere taraftarlar büyük ilgi gösteriyor. 

Nevşehirspor'a destek çığ gibi büyüyor
01 Temmuz 2017 Cumartesi 13:14

banner143
banner134
Nevşehirspor taraftarının yaptığı açıklamalar, sosyal medyada başlayan destek çağrıları çığ gibi büyüyor. Nevşehirspor Kulübü, aldığı kararla çağrıları, yardım kampanyasına dönüştürdü. Bu sene “Feda Zamanı” çerçevesinde Bir taraftan taraftarların Kombine bilet alarak yaptığı destek sürerken diğer taraftanda şehrin iş adamlarıda başlatılan kampanyaya davet edildi. Nevşehirspor'dan şehrini kulübünü seven bir adım öne çıksın şeklinde yürütülen kampanyaya ilk destek ise Babaoğlu Elektrik Adına Fatih ve Ali Babaoğlu 100 kombine bilet alarak 10 Bin TL'lik çekle yardımda bulundu.
Kampanyaya Nevşehirli tüm iş adamlarınında destek vermesi bekleniyor.


Nevşehirspor'un Yönetimi, hem takıma önemli bir ekonomik girdi sağlamak, hem de taraftarın takıma sahip çıkmasını sağlamak amacıyla 5 bin adet kombine bilet satışı için başlattığı kampanyada kombinelere taraftarlar büyük ilgi gösteriyor.

Nevşehirspor'dan yapılan açıklamada; “Bu takım Nevşehir’in takımı. Taraftarımız gün geçtikçe desteğini arttırarak sürdürüyor. Nevşehirliyim diyen, Nevşehirspor’u profosyonel Lig’de görmek isteyen herkesi desteğe bekliyoruz. Kombine bilet alarak kulübümüze destekte bulanan tüm şehrimiz ileri gelenlerine ve büyük taraftarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz. Hedefimiz, stadı tamamen doldurmak. Birlik ve beraberlik doğrultusunda bunu da başaracağımıza inanıyoruz. Allah izin verirse bu sene Nevşehirspor'u özlediği Şampiyonluğa hep birlikte ulaştıracağız. Bizleri bu zorlu yolda yalnız bırakmayacağınıza olan inancımızla şimdiden sonsuz teşekkürlerimizi sunarız" ifadeleri kaydedildi. 

Yeni sezon çalışmalarına FEDA Yılı ve Şampiyonluk parolasıyla başlayan Nevşehirspor'da kombinelere taraftarlar büyük ilgi gösteriyor.

Nevsehir Seyahat'ten Nevsehırspor'a Büyük Destek: 50 Adet Kombine Alarak Takımımıza Destek Oldular. Nevsehir'de Çalışan Büyük Firmalardan da Aynı Destegi Bekliyoruz. Haydi Nevşehir Takımına Sahıp Çık !!!!


2 Temmuz'da yapılacak olan Genel Kurulda Nevşehir Spor yönetimine talip olan Genç İş Adamı Salih Dirikoç başkanlığındaki yeni yönetim, yeni sezonda Şampiyonluğa ulaşacak güçlü bir takım kurmak için çalışmalarını sürdürürken diğer taraftanda yeni sezon planlamalarına da aralıksız devam ediyor.

Nevşehirspor'lu Taraftara seslenen Nevşehirspor'un yeni Başkan adayı Salih Dirikoç, '' Şampiyonluk hedefleri için hiç bir fedekarlıktan kaçınmadan ince eleyip sık dokuyarak Transfer çalışmalarını sürdürüyoruz. Bizler yeni Yönetim olarak sözümüzü tutarak, süper bir kadro kurmak için çalışıyoruz, Şimdi sıra taraftarımızda, hedef 5000 kombine, Biz bu sene mutlaka Şampiyon olmalıyız! Bu şehir bu taraftar bunu fazlasıyla hak ediyor'' dedi. 

Kırmızı - Beyazlı takımın büyük taraftarları şu ana kadar toplamda 1000 adet kombine alarak Nevşehirspor'a destekte bulundular. Sezon başlamadan 5000 hedefine ulaşılması bekleniyor...


FEDA SEZONUNDA... 

NEVŞEHİRSPOR KOMBİNE KARTLAR SATIŞA ÇIKMIŞTIR.FİYAT 100 TL DİR SATIŞ NOKTASI SAYGIN PETROL MARKET ÇAT KAVŞAĞI TÜM TARAFTARLARIMIZI DESTEĞE ÇAGIRIYORUZ...

Haber: Mustafa Ferveren

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.