banner461
banner195

Nevşehirspor'a Güçlü Yönetim Geliyor!!! Başkan Muzaffer Leblebici

Bir süredir belirsizlik ve kaos içerisinde bulunan Nevşehirspor'a, AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz'ün el koymasıyla birlikte Nevşehirspor'da Yeni Yönetim Oluşturuluyor .

Nevşehirspor'a Güçlü Yönetim Geliyor!!! Başkan Muzaffer Leblebici
17 Mayıs 2016 Salı 16:29

banner143
banner134
Bir süredir belirsizlik ve kaos içerisinde bulunan Nevşehirspor'a, AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz'ün el koymasıyla birlikte Nevşehirspor'da Yeni Yönetim Oluşturuluyor . Dün yapılan toplantıyla yeni yönetim oluşturulma görevi verilen Çat Belediye Başkanı Kamil Duru Başkanlığındaki heyet 3. Lig özlemini sona erdirecek güçlü bir yönetim için kolları sıvadı. 

Şampiyonluğu hedefleyen Nevşehirspor Kulüp Başkanlığı için Türkiye'nin Sayılı İş Adamlarından APAK Gıda CEO'su Muzaffer Leblebici'ye teklif yapıldı.​


İlk olarak Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz ve Çat Belediye Başkanı Kamil Duru'nun davetiyle dün Nar Belediyesinde bir araya gelen APAK GIDA CEO'su Muzaffer Leblebici bugün düzenlediği basın toplnatısında kendisine tevdi edilen Başkanlık görevi konusunda önemli açıklamalarda bulundu.

APAK Gıda AŞ. Ofisinde​ gerçekleştirilen toplantıda, APAK Gıda CEO'su Muzaffer Leblebici Başkanlık görevini kabul etti. 


APAK GIDA CEO'su Muzaffer Leblebici, bugün makamında düzenlenen basın toplantısında Sayın Vekilim ve Belediye Başkanımızın tevdi ettiği Nevşehirspor Kulübü Başkanlığı görevini kabul ettiğini açıkladı.

İşte ​Bir Sanayici olarak Nevşehir'de büyük bir istihdam sağlayan aynı zamanda Vergi Rekortmeni olan Leblebici'nin heyecan veren açıklamasından kısa başlıklar:
-Vekilim ve Belediye Başkanımızın Şahsıma tevdi ettiği bu görevi layıkıyla yerine getirmek için bu teklifi kabul etmiş bulunuyorum.
- Nevşehir'de herkesin sahip çıkacağı herkesin kucaklayacağı bir takım kurmak için çalışmalarımıza ivedi bir şekilde başladık.
- Zamanımızı, Tecrübelerimizi ve çevremizi kullanarak Şehrimizin Takımında Kurumsallığı Sağlayacağız.
-Biz birşeyle almaya değil birşeyler vermek için geliyoruz.
- Şampiyonluk hedeflerinde Güçlü Bir Yönetim oluşturacağız.
- İl ketapta Güçlü Bir Yönetim , İyi Bir Teknik Direktör ve Başarılı sporcuları takıma kazandıracağız.
- Önceliğimiz 3.Lig ama, Hedefimiz 3 .Lig asla değil daha üst ligler. 
- Sanayi'de ki başarılı çalışmalarımızı Spor'da da devam ettirmek istiyoruz.
- Bal liginden kurtulmak için elimizi taşın altına koyuyoruz ama 3. Ligi asla Nevşehir'e layık görmüyoruz.


Leblebici'nin düzenlediği basın toplantısında Nevşehirspor camiasını heyecanlandıracak  "Yüreklere Su Serpen Açıklamaya Ait Video" birazdan www.fibhaber.com da sizlerle olacak...

Leblebici ismi Nevşehir'de büyük heyecan yarattı.

Yeni oluşturulacak Yeni yönetim Kurulunun En geç bu hafta sonuna kadar yönetimin belirlenerek çalışmalara başlaması bekleniyor. Yeni Oluşturulacak Yönetimde çok önemli sürpriz isimlerin yer alacağı belirtildi.

Büyük Nevşehirspor Buluşması ile önümüzdeki hafta Nevşehir Belediyesi Kapadokya Kültür Merkezinde düzenlenecek görkemli toplantıyla Yeni yönetim , Teknik Direktör ve Yeni Transferlerin açıklanacağı ifade edildi.

Yönetimin oluşturularak görev dağılımının yapılmasının hemen ardından 3.Lig için Şampiyonluk parolasıyla yeni sezona girecek Güçlü bir Takım kurulması için transfer çalışmalarına başlanıcak.

Detaylar birazdan www.fibahber.com da...

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.