banner461
banner195

Nevşehirspor Başkanı Leblebici'den Flaş Açıklamalar ! -Video Haber-

Nevşehirspor Kulüp Başkanı Muzaffer Leblebici, düzenlediği basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.

13 Temmuz 2016 Çarşamba 11:33

banner143
banner134
Bayramdan önce Genel Kurul yapılarak yönetimi değişen Nevşehirspor'da, yeni yönetim kurulunun görev taksimi yapmasının ardından yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Nevşehirspor Kulüp Başkanı Muzaffer Leblebici basın toplantısı düzenledi.

Nevşehirspor Kulüp Başkanı Muzaffer Leblebici, Nevşehirspor olarak bayramdan sonraki ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdiklerini ve şu ana kadar yapılan çalışmaları ve ileriye dönük planları hakkında da bilgi verdi.

İşte Kulüp Başkanı Muzeffer Leblebici'nin Basın toplantısında yaptığı
 açıklamalarından satır başları şöyle: 

''-   Teknik Kadromuzun titiz çalışmaları ve referansları doğrultusunda Yeni sezon için Şampiyon olacak iddialı ve güçlü bir kadro kurmak için yapmış olduğumuz çalışmalar neticesinde 18 Futbolcu ile anlaşarak sözleşmelerini tamamladık.

Nevşehir'de sosyal katılımı sağlamak adına yönetim kurulum ile birlikte Milletvekilleri, Belediye Başkanları ve kurum müdürlerini ziyaret ederek bir bütünlük sağlamak adına özverili bir çalışma sürdürüyoruz.

Kulüp binası ihtiyacı konusunda Milletvekilimiz Sayın Mustafa Açıkgöz, TÜİK bünyesinde bulunan sosyal tesisin  Nevşehirspor kulübüne dahil edilmesi için inanılmaz bir gayret çerisinde. Yine Bu konuyla ilgili Nevşehir Belediye Başkanı Sayın Hasan Ünver'de her zaman olduğu gibi Nevşehirspor'a tam destek verdiğini belirtti ve gereken ne ise yapılacağını ifade ettiler.
Ayrıca Belediye Başkanımız Sayın Hasan Ünver ile yaptığımız görüşmede 520 Bin TL. yardımda bulunacağını belirtti. Bu yardımın ilk dilimi olarak 250 Bin TL'nin de Ağustos ayının ilk haftası içerisinde ödeneceğini geri kalan kısmınıda ilerleyen müteakip günlerde ödeyeceklerini belirtmesi bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Buradan Nevşehir Belediye Başkanımız Sayın Hasan Ünver'e şahsım, Yönetim kurulu ,kulübümüz ve camiamız adına sonsuz teşekkürlerimi ifade etmek istiyorum.

Daha İşe başlayalı çok kısa bir zaman olmasına karşın, gecemizi gündüzümüze katarak, geç kalınmaması adına güçlü bir takım kurmak adına gereken hiçbir fedekarlıktan kaçınmadık.  Bu güne kadar yapmış olduğumuz ziyaretlerde Nevşehir'in büyük bir heyecan içerisinde olduğunu görmek bizim de çalışma motivasyonumuzu artırıp heyecanlanmamıza sebep oluyor.

Herkesin transfer edilen futbolcuları merakla beklediğini biliyoruz ama bugün bu konu hakkında bir açıklama yapmayacağız. Yönetim olarak bir karar aldık. Bundan sonra ki bütün duyuruları www.nevsehirspor.com dan duyuracağız.

Bütün futbolcuların isimleri, resimleri ve bütün bilgilerine resmi kulübümüz sitemizden ulaşabileceksiniz.

Nevşehirspor Kulübümüz Resmi Organı Sitemiz www.NEVSEHİRSPOR.com Cuma gününe kadar aktif olacaktır.

Gençlik Spor il Müdürümüz Mustafa Ünlüer'i ziyaret ederek bir istişare toplantısı yaptık. Stadımızın ve taraftarımızın yer alacağı tribünlerin bakım ve onarımı ile fikir alış verişinde bulunduk. Oldukça verimli bir görüşme oldu. İl Müdürümüz Ünlüer, Stadın yeni sezon öncesinde hazır olacağını gerekli eksikliklerinin giderileceğinin sözlerini verdi. Bu vesile ile Kendisine buradan bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.

Formamız için de Nike firması ile anlaşmış bulunmaktayız. Formalarımız önümüzde ki hafta içerisinde bize teslim edilecektir.

Yönetimimizde yeni görevlendirmeler gerçekleştirdik;

Basın Sözcüsü olarak Emrah Akün'ü görevlendirdik. 

Resmi basın organımız olarak İnternet sitesi için Arkadaşımız Umut Araz'ı görevlendirdik. 

Taraftarlarla iç içe olabilmek için Yönetim Kurulu üyemiz Ali Mumyakan'ı görevlendirdik taraftarlarımızla beraber sürekli istişare halinde olmak istedik.

Bundan sonraki süreçte 15 günde bir yönetim kurulu toplantıları düzenleyeceğiz.

17 Temmuz akşamı mukavelesi yapılan futbolcu arkadaşlarımızla Nevşehir'de buluşup 18 Temmuz'da topbaşı yaparak yeni sezon çalışmalarına start vereceğiz.''

Nevşehirspor İdari Menejeri İsmet Savcıoğlu ise yaptığı açıklamada şunları söyledi;

''Şu ana kadar 18 futbolcu ile anlaşma sağladık. 5 Futbolcu kontenjan dahilinde olması gerekiyor. Şu ana kadar ki yaptığımız transferlerin 3'ü kontenjan dahilinde.
Anlaşma sağladığımız futbolcu arkadaşlar bu ligde en az bir şampiyonluk yaşamış ve geçtiğimiz 3 sezon içerisinde birden fazla şampiyonluk görmüş arkadaşlar.
Üç tane arkadaşımız profesyönel ligden amatör lige döndü. Anlaşma sağlanan arkadaşların  kulübümüz tarafından peşinatları hesaplarına yatırıldı. İyi bir takım oluşturduk. Bir iki eksik noktamız var, ama aceleci davranmayacağımız daha zamanımız var bunu da kamp sürecinden sonra değerlendireceğiz. Nevşehirspor olarak hedeflediğimiz yolda emin adımlarla ilerliyoruz. Başta  Kulüp Başkanımız Sayın Muzaffer Leblebici'ye ve Yönetim Kuruluna bizlere verdikleri desteklerden dolayı ve emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Hafta sonu anlaşma sağladığımız Futbolcu arkadaşlarla Avanos Sühan Otelde bir araya geleceğiz. Pazartesi günü de sezonun ilk idmanını gerçekleştireceğiz.'' dedi.
 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.