banner461
banner195

Nevşehirspor Başkanı Leblebici, Tribün Temsilcileriyle Buluştu

Meterisliler Taraftar Grubunun İletişim sorumlusu temsilcileri Serdar Yılmaz ve Mustafa Batmaz Nevşehirspor GK. Kulüp Başkanı Muzaffer Leblebici ile görüştü.

17 Şubat 2017 Cuma 11:43

banner143
banner134
Meterisliler Taraftar Grubunun, Nevşehirspor Yönetimi ile İletişimden sorumlu temsilcileri Serdar Yılmaz ve Mustafa Batmaz Nevşehirspor GK. Kulüp Başkanı Muzaffer Leblebici ile bir araya gelerek görüştüler.

Özellikle Nevşehirspor'un ligin kalan maçlarında trübünlerde takıma sahip çıkılması ve gelecekte yapılması gerek çalışmalar konusunda fikir alış verişinde bulundular. Yapılan istişare toplantısında Nevşehirspor'un sorunları ve hedefleri konusunda birlik ve beraberlik mesajı verildi.


Bir süre önce üç taraftar grubunun birleşerek oluşturdukları Meterisliler Taraftar Grubu resmi dernekleşme kararı almış ve bu bağlamda Serdar Yılmaz, Mustafa Batmaz Grubun Kulüp Yönetimi ile İletişim sorumlusu temsilcileri seçilmişlerdi. Alınan bu karar doğrultusunda, bundan sonra Meterisliler Taraftar grubu adına Nevşehirspor Yönetimi ile sadece "Serdar Yılmaz ve Mustafa Batmaz" yetkili olarak görüşecekler. 


Haber: Mustafa Ferveren

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.