banner461
banner195

Nevşehirspor bayrağına çirkin saldırı!.

Bal liginde şampiyonluk hedefleyen Nevşehirspor'un Çevreyolu üzerinde köprüye astığı flamaları rakip bir taraftar tarafından ayaklar altına alınmasına Nevşehirspor camiasından büyük tepki geldi.

07 Kasım 2017 Salı 23:19

banner143
banner134
Bal liginde şampiyonluk hedefleyen Nevşehirspor'un Çevreyolu üzerinde köprüye astığı flamaları rakip bir taraftar tarafından ayaklar altına alınmasına Nevşehirspor camiasından büyük tepki geldi.

İddialara göre, Nevşehir’de şehrin muhtelif yerlerine asılan Nevşehirspor flamalarından Çevreyolu Yavuz Sultan Selim üzerindeki köprüye asılan Nevşehirspor amblemini kendini bilmez bir Aksarayspor sempatizyanı taraftar tarafından ayaklar altına alındı. 

NEVŞEHİRSPOR KULÜP BAŞKANI SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU...

Nevşehir Emniyet Müdürlüğü’ne suç duyurusunda bulunan Nevşehirspor Kulüp Başkanı Salih Dirikoç, suçluların bir an önce bulunmasını istedi.

İddiaya göre Pazar günü deplasmanda Kayseri Şeker spor deplasmanında dönen Aksaraysporlu bir grup taraftar Nevşehir Çevreyolu üzerinde Yavuz Sultan Selim köprüsünde asılı bulunan Nevşehirspor flamasını sökerek yere serdiler. Daha sonra kendini bilmez bu taraftar ayaklarını şanlı Nevşehirspor flamasın ayaklar altında çiğneyerek fotoğraf çektirip sosyal medyada paylaştı.

Bunu Yapan Biz Olsaydık...  

Nevşehirspor Kulüp Başkanı Salih Dirikoç yaptığı açıklamada Pazar günü Kayseri deplasmanından dönen kendini bilmez bir grup Aksarayspor taraftarı şehrin çeşitli yerlerinde bulunan flamalarımızı ayaklar altına aldığını tespit ettik. Bu kişi yada kişiler hakkında Emniyet müdürlüğüne suç duyurusunda bulunduklarını söyledi.

Dirikoç, Aksaray’da şehirler arası çalışan bir firmanın otobüsünden inen bu kendini bilmez Yavuz Sultan Selim köprüsünde asılı duran flamamızı ayaklar altına alarak sosyal medyada paylaştı. Şehirdeki MOBESE kayıtlarından bu kendini bilmezi tespit ederek gerekli işlemleri başlatacağız dedi.

Başkan Dirikoç Nevşehirspor'a yapılan bu çirkin saldırıyı kınandı
Nevşehirspor Kulüp Başkanı Salih Dirikoç, Nevşehirspor flamasına yönelik yapılan bu münferit saldırıyı kınadı. Failin bir an önce yakalanmasını gerektiğini ifade eden Başkan Dirikoç, Sporun dostluk kardeşlik olduğunu rekabetin sportif kurallara uygun şekilde yapılması gerektiğine işaret ederek, Tüm spor camiasına birlik ve beraberliğin muhafaza edilmesi için sağduyu çağrısı yaptı.

FİB Haber Merkezi olarak bu işin arkasını bırakmıyacağız!
Sözde Aksarasporlu olduğunu iddia eden bir avuç kendini bilmez ahlaksız bir grubun sosyal paylaşım siteleri üzerinden yaptığı tehdit küfür ve hakaretler komşu şehrimizin böylesine güzide bir takımına hiç yakışmadı.

Nevşehirsporun efsane taraftarları bu tarz çirkin ve bir o kadarda talihsiz eylemlerine ve tahriklerine asla kapılmayacaktır. Bu bir avuç zevatlara asklında en güzel cevabı Yozgatspor ve Nevşehirsporlu taraftarlar geçtiğimiz hafta sahada vermişler. Birbirlerine çiçek takdim edip, sporun en güzel yanlarını tüm spor kamuoyuna göstermişlerdir. Şimdi söz 68 Aksaray Belediyespor yönetiminde... 68 Aksarayspor Bld.Spor Başkanının çıkıp bu sözde bir avuç zevatlar için gerekli kınamayı yapmalarını bekliyoruz.Haber:Mustafa Ferveren

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Asiltürk - 1 yıl önce
Yüzünü niye avrat gibi kapattın ....