banner461
banner195

Nevşehirspor'da Leblebici Dönemi Resmen Başladı...

Nevşehirspor'da flaş gelişme! Bir süredir belirsizlik yaşanan Nevşehir Spor da bugün gerçekleştirilen olağan genel kurul sonrasında yeni yönetim belli oldu.

Nevşehirspor'da Leblebici Dönemi Resmen Başladı...
23 Haziran 2016 Perşembe 01:23

banner143
banner134
Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden Nevşehir Spor´da Kulüp Başkanı Necmi Cantekin ve yönetiminin istifasının ardından yapılan olağan genel kurulda Nevşehir Spor´da kulüp başkanlığına Muzaffer Leblebici seçildi.

Nevşehir Spor olağan genel kurul sonrasında yeni yönetim belli oldu.

Kulüp Başkanlığına seçilen Muzaffer Leblebici´nin yeni yönetimi devir almasının ardından ise görev dağlımı gerçekleşti. Nevşehir spor´da yapılan olağan kongre sonrasında yapılan görev dağılımında, Kulüp Başkanlığına Muzaffer Leblebici, Başkan Vekili Emrah Akün, Mali İşler Sorumlusu Serdar Erdoğan, Genel Sekreter İsmet Savcılıoğlu, Futbol Şube Sorumlusu Osman Güngör, Basın Sözcüsü Şaban Topuz, İdari Amiri Spor Güvenlik Kurulu ve taraftar sorumlusu Mehmet Gösterişli, Protokol ve Sosyal İlişkiler Sorumlusu İsmail Ördü, Altyapı Sorumlusu İbahim Taşdemir, Tanıtım Reklam ve Spor Sorumlusu Ali Erdoğan, Tesis Personel ve Stat Sorumluluğuna ise Selim Özmen getirildi. Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.