banner461
banner195

Nevşehirspor da Levent Hoca Tartışmanın Kurbanı Olmuş

BAL Liginde bu sezon 3. ncü teknik adamı ile yola devam kararı alan Nevşehir Spor GK’nde Teknik Direktör Levent Numanoğlu’nun Aksaray maçında yardımcısı ile tartıştığı için gönderildiği belirtildi.

Nevşehirspor da Levent Hoca Tartışmanın Kurbanı Olmuş
01 Mart 2014 Cumartesi 16:44

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) BAL Liginde bu sezon 3. ncü teknik adamı ile yola devam kararı alan Nevşehir Spor GK’nde Teknik Direktör Levent Numanoğlu’nun Aksaray maçında yardımcısı ile tartıştığı için gönderildiği belirtildi.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Nevşehir Spor GK Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Cantekin, 5-0 lik mağlubiyet ile dönülen Aksaray Belediye Spor maçında teknik direktör Levent Numanoğlu’nun yardımcı antrenör Memiş Özata ile tartıştığını, bu tartışmanın sonrasında Nevşehir’de yapılan yönetim kurulu toplantısında kendisinin takıma daha fazla verimli olamayacağını belirtmesi üzerine kulüp ile yollarının ayrıldığını söyledi.

Takımın başına getirilen Şanver Göymen ile daha önce de takıma teknik direktörlük yapması konusunda görüşüldüğünden bahseden Nevşehir Spor GK Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Cantekin, sezon başından bu yana dile getirdiği gibi takımı devir almak isteyene takımı devredebileceklerini, hatta böyle bir durumda desteklerinin de süreceğini ifade etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
seyirci - 4 yıl önce
nevşehire gelen en iyi hocalardan biriydi levent hoca.ama kıymeti bilinmedi..bakın adamın kimleri çalıştırdığına.ama nevşehire kim gelse boş..her yenilgide hocamı gidermiş...
Avatar
BAŞKAN - 4 yıl önce
Levent hocaya kimse kötü demedi
Kendi yardımcısı ile tartışmaları hemde tüm seyirci ve protokol ve soyunma odası futbolcu huzurunda
Tartışmaları ve Levent hocanın kendi
İsteği ile takıma bu olaydan sonra faydalı olamayacağını belirtti ve rıza
Ile ilişiği kesildi bilginize.eğer bu konuda eğitiminiz varsa isminizi açık
Yazarak görüşelim.....!
Avatar
seyirci - 4 yıl önce @BAŞKAN
o zaman yardımcıyı yollayacaktınız.isim çokmu önemli..o zaman sende yaz ismini..nevşehirden bir futbol hocasıyım..seninde eğitimin varsa yaz adını...