banner461

Nevşehirspor GK Başkanı görevi bıraktı!

5 yıl boyunca Bal liginde ilimizi temsil eden Nevşehirspor GK'nün Başkanı Necmi Cantekin ve Yönetimi görevi bıraktıklarını açıkladılar.

banner503
Nevşehirspor GK Başkanı görevi bıraktı!
30 Nisan 2016 Cumartesi 20:35

banner143
banner134
Cantekin Ailesi Nevşehirspor’u bıraktı​...

Nevşehirspor GK'nün Başkanı Necmi Cantekin İkinci Başkan Sedat Cantekin ve Futbol şube sorumlusu Serhat Cantekin Bugün düzenledikleri basın toplantısında görevi bıraktıklarını açıkladılar... Nevşehirspor GK'nün Başkanı Necmi Cantekin kendilerine destek olan bütün paydaşlara teşekkür etti.

Gözler Şimdi Duru'da...!

Çat Belediye Başkanı Kamil Duru'nun başkanlığındaki Nevşehirspor sevdalısı bir grup hafta başında yaptıkları açıklama ile Nevşehirspor'a talip olduklarını dile getirmişlerdi.Şimdi Gözler Çat Belediye Başkanı Kamil Duru'da... Başkan Duru'nun hafta başında düzenleyeceği toplantı ile Nevşehirspor kamuoyuna önemli süprizler vermesi bekleniyor.

TEŞEKKÜRLER CANTEKİN AİLESİ ....
Bügüne Kadar Nevşehirspora Yaptiniz Hizmetlerden Dolayi Çok Teşekkür Ederiz .5 Yil Aradan Sonra Nevşehirsporumuzu Tekrar Bütün Türkiyeye Duyurdunuz Ve Ayağa Kaldirdiniz.İyi Ve Kötü Günlerimiz Oldu Hakinizi Helal Edin ,Bizden Helal Olsun.
......Genç Meterisliler Grubu.....


 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.