banner461
banner195

Nevşehirspor GK İç Transfere Hızlı Girdi

Yeni sezona mutlak şampiyonluk parolasıyla hazırlanan Nevşehirspor GK Yönetimi ilk Takım kaptanı Evren Kalaç la anlaşarak start verdiği iç transfer çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Nevşehirspor GK İç Transfere Hızlı Girdi
20 Haziran 2013 Perşembe 21:13

banner143
banner134

 Yeni sezona mutlak şampiyonluk parolasıyla hazırlanan Nevşehirspor GK Yönetimi ilk Takım kaptanı Evren Kalaç la anlaşarak start verdiği iç transfer çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Nevşehirspor Gk bugün de takımın başarılı futbolcularından Ahmet Keleş ve Gürkan Alkan la anlaşarak sözleşme yeniledi.

 

 

AHMET KELEŞ YUVADA KALDI...

 

NEVŞEHİRSPOR G.K. İÇ TRANSFERE DEVAM EDİYOR.

 

BAL TEMSİLCİMİZ NEVŞEHİRSPOR G.K. İÇ TRANSFERDE TAKIMIN ÖNEMLİ İSİMLERİNDEN VE NEVŞEHİRLİ SPOR SEVERLERİN TAKIMDA TUTULMASINI EN ÇOK İSTEDİĞİ FUTBOLCULARDAN AHMET KELEŞ İLE TEKRAR ANLAŞTI.

 

2013-2014 FUTBOL SEZONUNDA ŞEHRE YAKIŞIR BİR TAKIM KURMA AMACINDA OLAN NEVŞEHİRSPOR G.K. YÖNETİMİ TARAFINDAN BELİRLENEN TRANSFER KOMİTESİ ÇALIŞMALARINA DEVAM EDECEK.

BİR YANDAN  İÇ TRANSFERİ TAMAMLAMAYA ÇALIŞAN TRANSFER KOMİTESİ BİR YANDAN DA TAKIMA YAKIŞIR BİR TEKNİK SORUMLU BELİRLEMEK İÇİN ÇALIŞMALARA DEVAM EDİYOR.

 

GÜRKAN ALKAN YUVADA KALDI...

 

BAL TEMSİLCİMİZ NEVŞEHİRSPOR G.K. TRANSFER KOMİTESİ GEÇTİĞİMİZ SEZON TAKIMDA BAŞARILI OLAN VE BU SEZONDA TAKIMA ÇOK KATKI SAĞLAYACAĞINI DÜŞÜNÜLEN GÜRKAN ALKAN'LA ANLAŞMA SAĞLAMIŞTIR.

 

TRANSFER KOMİTEMİZ TARAFINDAN DAHA ÖNCE ANLAŞMIŞ OLDUĞUMUZ BİR DİĞER KIRŞEHİRLİ FUTBOLCUMUZ AHMET KELEŞ İLE BERABER OBJEKTİFLERE POZ VEREN GÜRKAN ALKAN 1 YIL DAHA NEVŞEHİRSPORDA OYNAMAKTAN MEMNUN OLACAĞINI VE BU TAKIMI HAKETTİĞİ YERE GETİRMEK ADINA MÜCADELE EDECEĞİNİ SÖYLEDİ.

 

BİR DİĞER FUTBOLCUMUZ AHMET KELEŞ İSE NEVŞEHİRİ VE NEVŞEHİRSPORU ÇOK SEVDİĞİNİ ÖZELLİKLEDE TARAFTARLARIN KENDİSİNE GÖSTERMİŞ OLDUĞU SEVGİNİN ÇOK ÖZEL OLDUĞUNU BELİRTEREK GÜRKAN ALKAN İLE AYNI TAKIMDA TEKRAR YER ALMAKTAN DOLAYI ÇOK MEMNUN OLDUĞUNU VE ARTIK NEVŞEHİRSPORUN HAKETTİĞİ YERE GELMESİ ELLERİNDEN GELEN HER TÜRLÜ MÜCADELEYİ BÜTÜN FUTBOLCU ABİLERİ VE KARDEŞLERİ İLE BİRLİKTE VERECEKLERİNİ BİLDİRDİ VE NEVŞEHİRSPOR SEVERLERİNDE KENDİLERİNE DESTEK OLMALARINI İSTEDİ...

 

HER İKİ FUTBOLCUDA SON SÖZ OLARAK; ''BİRLİKTE DAHA YÜKSEĞE''

 

KULÜP YÖNETİCİSİ SN. SERHAT CANTEKİN İse ;

 

NEVŞEHİRSPOR G.K. YÖNETİMİ TARAFINDAN OLUŞTURULAN TRANSFER KOMİTESİ OLARAK ÖNCELİKLE TAKIM KAPTANIMIZ EVREN KALAÇ VE ARKASINDAN KIRŞEHİRDE YAŞAYAN VE KENDİLERİNİ ÇOK SEVDİKLERİNİ BELİRTTİĞİ AHMET KELEŞ VE GÜRKAN ALKANLA TEKRAR ANLAŞTIKLARINDAN DOLAYI ÇOK MEMNUN OLDUKLARINI BELİRTTİ.BU YIL ŞEHRİN KENETLENEREK NEVŞEHİRSPORU HAKETTİĞİ YERE GETİRECEKLERİNE İNANDIĞINI BELİRTEREK ''BİRLİKTE DAHA YÜKSEĞE'' SLOGANI İLE SÖZLERİNİ TAMAMLADI.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.