banner461
banner195

Nevşehirspor GK Önce İç Transferi Bitiriyor

Bal ligi ilimiz temsilcisi Nevşehirspor GK yeni sezona şampiyonluk planları yaparak hazırlanırken çalışmaların ilki iç transferdeki önemli oyuncuları tekrar yuvada bırakmak için yoğun bir çalışma içindeler.

Nevşehirspor GK Önce İç Transferi Bitiriyor
17 Haziran 2013 Pazartesi 13:21

banner143
banner134

 Bu kapsamda Nevşehirspor GK ilk iş takım kaptanı Evren Kalaç ile masaya oturdu ve ilk imzayı takım kaptanı Evrene attırarak transfere start verdi.

TAKIM KAPTANI EVREN KALAÇ YAPTIĞI AÇIKLAMADA; ÖNCELİKLE KULÜBÜNDE KALMASINDAN DOLAYI ÇOK MUTLU OLDUĞUNU DİLE GETİRDİ VE NEVŞEHİRSPORU HAKETTİĞİ YERE GETİRMEK İÇİN ELLERİNDEN GELEN HER TÜRLÜ ÇABAYI SARFEDECEKLERİNİ BİLDİRDİ.

GEÇTİĞİMİZ SEZON BİZE DESTEKLERİNİ ESİRGEMEYEN ÖNCELİKLE KULÜP BAŞKANIMIZ SN. NECMİ CANTEKİN VE YÖNETİMİ , NEVŞEHİRSPOR TARAFTARLARINA VE  SN.AHMET YETİŞİR BAŞKANLIĞINDAKİ GENÇ METERİSLİLER TARAFTAR GRUBUNA  ÇOK TEŞEKKÜR ETTİĞİNİ VURGULAYAN KAPTAN BU YIL İÇİNDE ŞU TEMNNİLERDE BULUNDU;

BAŞARILARIN GELEBİLMESİ İÇİN ŞEHRİN BÜYÜKLERİNİN  VE NEVŞEHİR SPOR SEVERLERİNİN KENDİLERİNE DESTEK OLMALARI GEREKTİĞİNİ BİLDİREN KAPTAN ARTIK PROFOSYONEL BİR TAKIM HAKEDEN NEVŞEHİR İÇİN  ''BİRLİKTE DAHA YÜKSEĞE ''  DİYEREK SÖZLERİNİ TAMAMLADI. 

ANLAŞMA SONRASI KULÜP BAŞKANI NECMİ CANTEKİN  İLE GÖRÜŞEN EVREN KALAÇ LİGE HAZIRLIK KAMPI ÖNCESİ EŞİ VE ÇOCUĞU İLE TATİLE ÇIKTI.

 NEVŞEHİRSPOR G.K. İÇ TRANSFERDE ÖNEMLİ BİR İSİMLE DAHA ANLAŞTI...

BAL  TEMSİLCİMİZ NEVŞEHİRSPOR G.K. YÖNETİMİ GEÇTİĞİMİZ HAFTA İL VALİSİ SN. MEHMET CEYLAN'I YERİNDE ZİYARET EDEREK KULÜBE MADDİ VE MANEVİ DESTEK OLMALARINI TALEP ETMİŞTİ. BU HAFTADA  BELEDİYE BAŞKANI SN. HASAN ÜNVER VE ARDINDAN DİĞER SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINI ZİYARET EDEREK DESTEK TALEP EDECEKLER.ÇIKILAN YOLDA SLOGANIMIZ ''BİRLİKTE DAHA YÜKSEĞE'' OLACAKTIR.

 

BU ARADA TEMSİLCİMİZ NEVŞEHİRSPOR G.K. TRANSFER KOMİTESİDE ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR.

 

İÇ TRANSFERDE TAKIM KAPTANI EVREN KALAÇ İLE ANLAŞMA SAĞLANMASININ ARDINDAN TAKIMIMIZIN ÖNEMLİ İSİMLERİNDE BİRİYLE DAHA ANLAŞMA SAĞLANMIŞ OLUP AÇIKLAMA YAKIN ZAMANDA YAPILACAKTIR.

 

TEKNİK SORUMLU HUSUNDA ÇALIŞMALAR İSE DEVAM ETMEKTEDİR HAFTA SONUNA KADAR TAKIMIMIZA LAYIK VE HEDEFLERİ OLAN BİR HOCAYLADA ANLAŞMA SAĞLANACAKTIR. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.