banner461
banner195

Nevşehirspor İlk Hazırlık Maçında Göz Doldurdu

Bal liginin bu yıl Şampiyonlukta iddialı ekibi Nevşehirspor GK, sezon öncesi çalışmaları kapsamında 3.Ligin çiçeği burnunda ekibi Erzin belediye spor kulübü ile Nevşehir Gazi Stadında karşılaştı... İşte Nevşehirspor'un oynadığı hazırlık maçı ve Yaptığı Yeni Transferine ilişkin haberimizin detayları...

Nevşehirspor İlk Hazırlık Maçında Göz Doldurdu
07 Ağustos 2014 Perşembe 11:05

banner143
banner134

 Bal liginin bu yıl Şampiyonlukta iddialı ekibi Nevşehirspor GK, sezon öncesi çalışamaları kapsamında 3.Ligin çiçeği burnunda ekibi Erzin belediye spor kulübü ile Nevşehir Gazi Stadında karşılaştı. 


Her iki ekibinde sezon öncesi oynadığı ilk hazırlık maçında Nevşehirspor la Erzin Belediye Spor maçtan golsüz 0-0 berabere ayrıldı.

Kadrosunun hemen hemen tamamını yaptığı flaş transferlerle güçlendirerek yenileyen ve İlk hazırlık maçı olmasına rağmen göz dolduran Kırmızı-Beyazlı ekibimiz Nevşehirspor GK, 3.Lig temsilcisi Erzin Bld.Spor la Nevşehir Gazi Stadında oynadığı ve  Karşılaşma boyunca başa baş mücadele ettiği hazırlık maçının bazı bölümlerinde daha diri olarak umut verdi...

Kırmızı Beyazlı ekibimize Şampiyonluk yolunda başarılar diliyoruz...

HAZIRLIK MAÇI

NEVŞEHİRSPOR 0 ERZİN BLD SPOR 0

Nevşehirspor GK Kaleci Transfer Etti...
Bal temsilcimiz Nevşehir spor GK transfer komitesi Teknik Sorumlu Sn.Şanver Göymen'in raporu doğrultusunda Tff 3 ligin yeni ekiplerinden Erzin Belediyespor un 1993 doğumlu başarılı kalecisi Fatih Kirpi ile anlaştı. 

Fatih Kirpi ve Nevşehir Sporumuza hayırlı olsun. 

Nevşehir spor GK YönetimiKaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.