banner461
banner195

Nevşehirspor Kulubü Başkanı Cantekin’den Çarpıcı Açıklamalar

Nevşehir ilimizi üç sezondur Bölgesel Amatör Ligde temsil eden, son haftalarda aldığı sonuçlarla ligin orta sıralarında kendisine yer bulan Nevşehir Spor GK Yönetim Kurulu Başkanı Nemci Cantekin’in açıklamaları oldukça dikkat çekici.

Nevşehirspor Kulubü Başkanı Cantekin’den Çarpıcı Açıklamalar
27 Kasım 2014 Perşembe 16:28

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) İlimizi üç sezondur Bölgesel Amatör Ligde temsil eden, son haftalarda aldığı sonuçlarla ligin orta sıralarında kendisine yer bulan Nevşehir Spor GK Yönetim Kurulu Başkanı Nemci Cantekin’in açıklamaları oldukça dikkat çekici.

Nevşehir’de yayın yapan yerel bir gazeteye açıklamalarda bulunan Nevşehir Spor GK, hedeflerinin yeni sezonda ilimizi Bölgesel Amatör Ligde temsil etmek olduğunu açıklayan Özel İdare Spor Antrenörüne ilginç ve bir o kadar manidar bir yanıt veriyor.

Özel idare Sporun Bölgesel Amatör Lige yükselmek için çaba sarf etmemesi, bunun yerine mevcutta bulunan ekiple birlikte bu hedefine ulaşabileceği açıklamasında bulunan Nevşehir Spor GK Başkanı Nemci Cantekin’in bu açıklamaları kulüp yönetiminin üç yıldır devam eden süreçten bir hayli yorgun düştüğüne işaret olarak yorumlandı.

Cantekin’in bu çağrısına hedeflerinin BAL Ligi olduğunu söyleyen ve Amatör kümenin ilk yarısında grubunu lider olarak kapayan İl Özel idare Spor yönetimince nasıl yanıt bulacağı merak konusu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
yorum - 3 yıl önce
Sen bunu böyle yorumladı isen çok yanlış yorumlama yapmışın bu yorgunluk değil bence sitem fikret bey... bir Nevşehir spor sevdalısı olarak ben böyle derim. Sitemde bu ilin üst kademesindekilere bence özel idare Valilik vs
Avatar
HASAN - 3 yıl önce
özden hoca sen tam yeri̇ne koymuşun taşi ağzina sağlik
Avatar
Emeğe saygı - 3 yıl önce
herkes emeğe saygıyı öğrenecek, birlik bizi bir yere getirecek,dağınıklılık kaybettirir, şimdi birlik ve destek zamanı yrd.doç.dr. özden taşğın
Avatar
Taraftar - 3 yıl önce
Benim bildiğim NECMİ abi ne yılar ne
Yorulur neden böyle bir yorum çıktı.
Söylediği Nevşehir'i bir takım temsil
Etsin boşuna iki masraf olmasın diyor
Bence. ÖZEL idarenin NE BAŞARISI
VAR.....? Nevşehir amatör takımların
İçinde tesisi kuruma bağlı olması
Diğer kulublere göre maddi sıkıntısı
Olmayan ama gittiği guruplarda hemen elenen bir takım .
Avatar
muşkaralı - 3 yıl önce
ne yapıp ne edip tüm kesimler, tüm kurumlar ve siyasetci-esnaflarla hep berber el ele gönül gönüle omuz omuza olup kırmızı beyazlı takımımı bir üst tura çıkaralım ki nevşehir den bir kulübümüzde direk bal liğine katılsın.. görülüyor ki ufku kapalı olan ve şehrimizin iki takımla profosyönel liğde temsil edilmesini düşünemeyem amatör spor klup yetkililerini kınıyorum. guya sözde bunlar nevşehir futboluna hizmet ediyor öylemi