banner461

Nevşehirspor Kulüp Başkanı Leblebici'den flaş karar! İstifa Etti

Bal liginde mücadele eden Nevşehirspor GK. Kulüp Başkanı Muzaffer Leblebici görevinden istifa etti.

banner503
Nevşehirspor Kulüp Başkanı Leblebici'den flaş karar!  İstifa Etti
26 Mayıs 2017 Cuma 15:04

banner143
banner134
Nevşehirspor GK. kulübünün başkanlığını yapan değerli iş adamı Muzaffer Leblebici, görevini bıraktığını duyurdu.

Nevşehirspor GK. Kulüp Başkanı Muzaffer Leblebici, bir mektup yazarak istifa ettiğini duyurdu.

Nevşehirspor GK. Başkanı Muzaffer Leblebici yaptığı açıklamasında; Nevşehirspor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı bırakıyorum. Görevi devralacak arkadaşlara başarılar dilerim" dedi.

Yazdığı mektubun pişmanlık ya da basit bir istifa dilekçesi olmadığını, Yanıldığını, yanıltıldığını ve incindiğini vurgulayan Muzaffer Leblebici, şöyle devam etti:
"Şunu anladım, böylesine önemli bir efsane kulübün Başkanı olmak demek yönetmek anlamına gelmiyormuş. Hiçbiri beni yıldırmadı, ümitsizliğe de düşürmedi. Gördüm ki bizi ayakta tutan bu şehir. Üzülerek söylemem gerekiyor ki Nevşehirspor Kulübü hala yalnız, sahipsiz ve korumasız. Böylesine onurlu kulübün bir Başkanı olarak irademizin sıfır olduğu bu yapıda daha fazla kalmayı doğru bulmuyorum. Gördüğüm lüzum üzerine değil, bu tutarsızlıklar ve prensipsizlikler üzerine istifa ediyorum. Bize devrim, değişim umuduyla güvenerek, bu kısa zaman içerisinde manevi desteklerini esirgemeyen çok değerli gerçek Nevşehirspor taraftarına ve delegelerine teşekkür ediyorum. Bugün ikinci yıldayım, gitmek mi zor, kalmak mı zor diye çok düşündüm. Beraber yola çıktığımız yönetici arkadaşlarımız ve bu şehrin gerçek paydaşlarını yarı yolda bırakmamak için çok çaba sarfettim. Ki, benim kitabımda ne bana güvenenleri yarı yolda bırakmak nede başarısızlığa asla yer yok, kaçmak terk etmek yok. Ben bu şehirde Nevşehirsporla birlikte bir olalım birlik olalım beraber Şampiyonluğa koşalım düşüncesinde olmayı ne kadar arzuluyorsam arzulayım ne yazıkki birileri farklı amaç ve düşünce içerisinde bu düşünceye çomak sokmaya çalıştıkları gibi, Birlik ve beraberlik içerisinde ki bir Nevşehirspor'dan adeta rahatsızlık duyarcasına bir tavır sergilemeye başladılar. Malesef bu yapılanlar karşısında kimsede çıkıp Dur diyen olmadı. Ama ne yazıkki, yapılan bu her türlü çirkinliklere rağmen yinede kalmak için direndim, ama olmadı." dedi.

Bıraktı Gitti Dedirtmem...!

Amaçlarının sadece spora gençliğe yatırım yapmak ve bu halis duygularla çıktıkları yolda Anadolu'nun bu kadim kentinde eksik olan bir profosyonel takım noktasında Nevşehirspor'u üst liglere çıkarmaktan gayrı hiçbir düşüncesininde olmadığını da ifade ederek, Ben Nevşehir'i de Nevşehirlileride çok sevdim çok seviyorum ama istenmediğim yerde de asla durmam. Yanlış anlaşılmasın ama bu halishane duygularla harcadığım zamanın ve yaptığım fedekarlığın karşılığı asla bunlar olmamalıydı. Artık, yatırımlarıda durdurma kararı almış bulunuyorum. 

Nevşehirspor adına Geçen yıl sadece Nevşehir Belediyesin'den destek aldıklarını ifade eden Leblebici, Belediye Başkanı Hasan Ünver'e de teşekkür ederken; Anlıyorum ki benim tek suçum Nevşehir'de doğmamak, Nevşehirli olmamakmış. Antepli değilde Nevşehirli olsa idim acaba aynı şekilde davranabilirlermiydi? Bunuda kamuoyunun vicdanına bırakıyorum. İşte, takım onların, buyrun takımı siz "Şampiyon" yapın dedi.

Nevşehirspor Kulüp Başkanı Muzaffer Leblebici'nin İstifa haberi, Nevşehir'de büyük Şok etkisi yaratacağa benziyor. 

 

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ruhi iyileşen - 3 yıl önce
Başkan'ın istifa kararına çok üzüldüm zira Muzaffer bey çok iyi niyetli ve çok gayretli bir insandı ama sözlerinin bir kısmına hiç katılmıyorum Nevşehir kendi insanına hiç bir zaman sahip çıkmaz başka illerin insanı daha makbuldür Nevşehirli Antepli ayırımı hiç yapmaz
Avatar
Dobra - 3 yıl önce
Kem küm etme başkan kimseyide zan altında bırakma açık açık konuşsana
Avatar
Özdal EKİN - 3 yıl önce
SAYIN BAŞKANIM:(ESKİ PATRONUM) VARSA HAKKIMIZ HELAL HOŞ OLSUN.BİZ SENE 1988 DEN BERİ ACIGÖL'DE İKAMET EDİYORUZ FAKAT HALEN DAHA YADIRGI LANIYORUZ SLM LAR SYGLR.
Avatar
Ali baba - 3 yıl önce
Artık şu Nevşehirli zenginlerimiz de mi taşın altına koysa elini de bi Nevşehir arkaların da olsa bak helal olsun elin antenlisi bize bizden iyi sahip çıktı bizden iyi Nevşehirli oldu adam Allah razı olsun hadi artık nevsehırli iş adamı abiler bi destek verin artık büyüdüğünüz topraklara
Avatar
Ali karakuş - 3 yıl önce
Ercan bey e katılıyorum artık eli taşın altına koyma zamanıdır lütfen büyüklerimiz bırakmayın bu şehri sahipsiz...
Avatar
Ali baba - 3 yıl önce
Bizi bırakma derim başkanım senin donemin kadar kımse cesaretlendirmedi bizi kalman bize faydalı olacaktır
Avatar
Mehmet Oruç İnanan - 3 yıl önce
Koskoca bir isadami olarak tanıdık seni sayın Leblebici bu yaptığın çok ayıp
Avatar
Cüneyt isbilir - 3 yıl önce
Valla adamı hiç tanımam. Ama nevsehir için bulunmaz veli nimet insanlığı da bi okadar iyi maçlarda gördüm.bence tribünler yürüyüş yapsın geri getirsin sayın leblebiciyi biz senin yanındayız desin. Birazda taraftar taşın altına elini koysun amigolar topla çağrı yap taraflara. Kusturmeyyin baskani