banner461
banner195

Nevşehirspor Kupaya Kilitlendi...

Nevşehirspor' da tüm hazırlıklar Çarşamba günü oynanacak Ziraat Türkiye Kupası için...Nevşehirspor Kupaya Kilitlendi her şey kupa için ve tüm Nevşehirspor camiası maçı iple çekiyor...

Nevşehirspor Kupaya Kilitlendi...
10 Eylül 2013 Salı 14:27

banner143
banner134

Nevşehirspor'da tüm hazırlıklar Çarşamba günü oynanacak Ziraat Türkiye Kupası için.

Ziraat Türkiye Kupasında 3.Lig ekiplerinden Sivas 04 Eylül Belediyespor ile karşılaşacak olan Nevşehirspor GK,  hazırlıklarına devam ediyor.

Kırmızı-beyazlılar günde bir idman ile Sivas 04 Eylül Belediyespor maçının hazırlıklarını sürdürüyor.
Pazartesi günü Nar tesis ve belde sahasında  Nevşehirspor GK,Teknik Direktör Sait Taş gözetiminde yapılan idmanda taktik çalışan Nevşehirspor, idmana süreli koşu, dar alandan geniş alana topla çıkma çalışması ve sonrasında tam sahada taktiksel çift kale maç yaptı.

 Yapılan çalışmalarda futbolcuların gayretli olması dikkat çekerken,  Teknik Direktör Sait Taş zaman zaman idmanı yarıda keserek futbolculara  neler yapmaları gerektiğini tek tek gösterdi.

 Diğer yandan Nevşehirspor'un idmanına Nijjeryalı Kaleciside katıldı. Ganalı kalecinin idmanlardaki performansı  teknik ekip tarafında beğenildi.

Taktik idmanında sonra Nevşehirsporun Nar tesislerinde kampa giren Nevşehirspor, Salı günü yapacağı ter idmanından sonra Çarşamba günü oynanacak Türkiye Kupasındaki rakibi Sivas 04 Eylül Belediyespor'u  bekleyecek.

Öte yandan Lig TV merkezine Ziraat Türkiye Kupası 1.Turunda Gazi stadında Saat:15:00 de başlayacak Nevşehirspor GK-Sivas 4 Eylül Belediyespor Maçını canlı olarak FİB Haber Spor Servisi verecek...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Taraftar - 5 yıl önce
Takıma destek için sahaya haydi
Sporseverler NEVŞEHİR sevdalıları