banner461
banner195

Nevşehirspor Şampiyonluk İçin kolları sıvadı…

Bal liginde Nevşehir temsilcimiz Nevşehirspor GK 3.lig için şimdiden kolları sıvayarak çalışmalara başladı.

Nevşehirspor Şampiyonluk İçin kolları sıvadı…
13 Haziran 2013 Perşembe 13:28

banner143
banner134

Kapadokya Yılın Enleri Anadolu Kent Ödülleri Zirvesinde Spora destek ve teşvik konusunda Yılın En Başarılı ismi seçilen Nevşehirspor GK Yönetim kurulu Başkanı Necmi Cantekin Nevşehir ve Kapadokya bölgesinin temsil edecek tanıtımına katkı sağlayacak şehrimizin profesyonel bir takım gerekliliği hususunda iki yıldır alt yapıda verdiğimiz büyük mücadelenin meyvelerini yavaş yavaş toplamaya başladık.Şimdi de Önümüzdeki yıl tüm Nevşehir in gurur duyacağı güçlü bir takım kurulması için Şampiyonluk parolasıyla yeni sezona hazırlanıyoruz.

Teknik Direktör Bülent Topuzoğlu’nun Bayburt İl Özel İdare ile anlaşmasının ardından boşalan Nevşehir spor GK’de yeni hoca arayışlarının başladığını bildirildi.

Yeni hoca konusunda aceleci davranmayacaklarını bu konuda kafalarında 5-6 isimin olduğunu söyleyen Cantekin, Nevşehirspor’a katkı sağlayacak yeni bir teknik direktör ile anlaşacağız. Yeni belirlediğimiz ve geçen seneki takımda yer alan futbolcular ile görüşeceğiz. İlk olarak geçen iç transferde belirlediğimiz futbolculara imza attırmayı hedefliyoruz” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
taraftar - 6 yıl önce
ınsallah bu sene cıkacagız duydugum dogruysa amatörün şampiyon hocası antalyalı sait taşla görüşmüşler o hoca gelırse kesın cıkarız adam tam 5 takımı 3.lige cıkarmış amatörü biliyor