banner461
banner195

Nevşehirspor Taraftarları Beyaz Sayfa açacak

Nevşehir Genç Meterisliler Taraftar Grubu Başkanı Ahmet Yetişir, son haftalarda Nevşehir Spor GK’nün maçlarında tribünde yer alamadıklarına yönelik sitemlerde bulunurken, taraftar grubu olarak beyaz bir sayfa açmak istediklerini söyledi.

Nevşehirspor Taraftarları Beyaz Sayfa açacak
20 Kasım 2013 Çarşamba 11:06

banner143
banner134

Yetişir’den Sitem ve Umut Dolu Açıklama

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Genç Meterisliler Taraftar Grubu Başkanı Ahmet Yetişir, son haftalarda Nevşehir Spor GK’nün maçlarında tribünde yer alamadıklarına yönelik sitemlerde bulunurken, taraftar grubu olarak beyaz bir sayfa açmak istediklerini söyledi.

Bu düşüncelerini sosyal paylaşım ağından da taraftar gençlere ileten Yetişir, “Nevşehir sporlu Ve Genç Meterisli Grup Arkadaşlarım İki Haftadır Emniyet Mensuplarının Ferdi Ve Keyfi Olarak Bizlere Kendi Memleketimizde Sıkıntı Çıkartmaları Sonucu Nevşehir spor'umuzdan Ve Tribünümüzden Ne Yazık ki Uzak Kalmak Zorunda Kaldık. Ama Bizden Sevdamızı Ve Aşkımızı Alamadılar. Biz Gene İçeride Ve Dışarıda Takımımızın Yanındaydık. Şimdi Sizlere Sesleniyorum; Arkadaşlar Bizim Kimseyle Bir Küskünlüğümüz Filan Yoktur. Biz Nevşehir sporumuzu Gene Eskisi Gibi coşkuyla destekleyeceğiz. Yeni Hocalarımızla Birlikte Yeni Bir Hava İle Takımımıza Yani Futbolcu Arkadaşlarımıza Bizler Güveniyoruz. Ve Bu Uzun Maratonda Sezon Sonu İnşallah Bu Gruptan Çıkıp Sonunda da Şampiyonluğu Yaşamak En Büyük Hayalimizdir. Bizler Bu Haftadan İtibaren Hepimiz Yeni Bir Beyaz Sayfa Açmak Zorundayız. Bizler Beyaz Sayfayı Açarken İnşallah Kimse Tekrar Bu Sayfayı Karartmaz Diyelim” ifadelerinde bulundu.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
sdsfssd - 5 yıl önce
büyük başkan oleyyyyy