banner461
banner195

Nevşehirspor'da 2. Yarı Hedefleri Büyük

Bölgesel Amatör ligde son haftalarda elde edilen sonuçlarla zirve yarışının gerisinde kalan Nevşehir Spor’da ligin ikinci yarısı için hedefler büyük.

Nevşehirspor'da 2. Yarı Hedefleri Büyük
31 Aralık 2015 Perşembe 14:02

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Bölgesel Amatör ligde son haftalarda elde edilen sonuçlarla zirve yarışının gerisinde kalan Nevşehir Spor’da ligin ikinci yarısı için hedefler büyük. Öyle ki, yönetime göre ligin ikinci yarısında oynanacak tüm maçların kazanılması hedefleniyor.

Ligin başında 1 Milyon TL harcanarak oluşturulan bu yıl ki kadroya lig arasında birkaç takviye yapmak niyetinde olan Kulüp yönetimi, ligin ikinci yarısında daha zorlu geçmesi beklenen ligde tüm maçları kazanmanın hesaplarını yapıyor.

Gerekli destek bulunması halinde lig arasında il dışı bir kamp yapmayı planladıklarını kaydeden Nevşehir Spor Yönetimine göre; 500 bin TL’lik bir kaynak ile ligin ikinci yarısı rahatlıkla geçirilebilir.

Son haftalarda elde edilen sonuçların ardından ligin ikinci yarısının ilk maçından itibaren bir çıkış yakalamayı planladıklarını belirten Kulüp Yöneticileri hedefi ise Şampiyonluk Ötesi olarak belirlemiş durumda.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.