banner461
banner195

Nevşehirspor'da Zirveye 6 Puan Kaldı

Bölgesel Amatör Lig 6. Grupta Nevşehir Spor, Çankırı Belediye Sporu 2-0 mağlup etti. Bölgesel Amatör Lig 6. Grup maçlarında kımızı beyazlı temsilcimiz Nevşehir Spor, Çankırı Belediye Sporu ilk yarıda bulduğu goller ile 2-0 mağlup etti.

Nevşehirspor'da Zirveye 6 Puan Kaldı
22 Şubat 2016 Pazartesi 14:41

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Bölgesel Amatör Lig 6. Grupta Nevşehir Spor, Çankırı Belediye Sporu 2-0 mağlup etti.

Bölgesel Amatör Lig 6. Grup maçlarında kımızı beyazlı temsilcimiz Nevşehir Spor, Çankırı Belediye Sporu ilk yarıda bulduğu goller ile 2-0 mağlup etti.

Nevşehir Sporun gollerini 4. Dakikada Ahmet Keleş kaydederken, 20.dakikada ise Anıl Bircan kaydetti.

Çankırı Belediye Spor’da 86. Dakikada Mahmut Ortak ikinci sarı karttan kırmızı kart ile oyundan atıldı. Maçın ikinci yarısında başka gol olmayınca Nevşehir Spor ilk yarıda bulduğu goller ile maçı 2-0 kazanırken haftayı 3 puan ile kapattı.

Bölgesel Amatör Lig 6. Grupta Nevşehir Spor, Çankırı Belediye Sporu 2-0 mağlup etti.Bölgesel Amatör Lig 6. Grup maçlarında kımızı beyazlı temsilcimiz Nevşehir Spor, Çankırı Belediye Sporu ilk yarıda bulduğu goller ile 2-0 mağlup etti. Nevşehir Sporun gollerini 4. Dakikada Ahmet Keleş kaydederken, 20.dakikada ise Anıl Bircan kaydetti. Çankırı Belediye Spor’da 86. Dakikada Mahmut Ortak ikinci sarı karttan kırmızı kart ile oyundan atıldı. Maçın ikinci yarısında başka gol olmayınca Nevşehir Spor ilk yarıda bulduğu goller ile maçı 2-0 kazanırken haftayı 3 puan ile kapattı.Bölgesel Amatör Lig 6. Grupta oynanan diğer maçlarda alınan sonuçlar ise şu şekilde;


 Puan Durumu ise şu şekilde oluştu;


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.