banner461
banner195

Nevşehirspor'dan Meclise Ziyaret

Nevşehirspor GK.Yöneticileri Nevşehir Milletvekillerini Mecliste ziyaret ettiler.

Nevşehirspor'dan Meclise Ziyaret
19 Ekim 2013 Cumartesi 16:30

banner143
banner134

NEVŞEHİRSPOR G.K YÖNETİM KURULU ÜYELERİ FUTBOL ŞUBE SORUMLUSU SN. SERHAT CANTEKİN VE GENEL KAPTAN SN. MEHMET BIYIK MECLİSTE NEVŞEHİR MİLLETVEKİLLERİ SN. ERDAL FERALAN , SN. MURAT GÖKTÜRK VE SN. EBUBEKİR GİZLİGİDER'İ AYRI AYRI MAKAMLARINDA ZİYARET ETTİLER.

 
 
NEVŞEHİR MİLLETVEKİLLERİNE YAPILAN ZİYARETTE DAHA ÖNCEDEN KENDİLERİNE SUNULMUŞ BAZI YARDIM KONULARI İLE ALAKALI BİLGİLER ALAN YÖNETİCİLERİMİZ SN. MİLLETVEKİLLERİMİZİN BU KONULARIN ÜZERİNDE DURACAKLARINI VE EN KISA SÜREDE ÇÖZMEK ADINA İLGİLENECEKLERİNİ BELİRTMELERİ ÜZERİNE ÇOK MEMNUN OLMUŞLARDIR.
 
 
AYRICA TRANSFERİN SON GÜNLERİ OLMASI SEBEBİYLE LİSANS İŞLEMLERİNİ TRANSFERİN SON GÜNÜNE YETİŞTİRİLMEYE ÇALIŞILAN, GÜRCÜ SPORCUMUZUN MALKHAZ MAKARASHVILI'NİN VİZE VE OTURUM İŞLERİ İLE ALAKALI BİZZAT İLGİLENEN VE TÜM SORUNLARI JET HIZIYLA ÇÖZEN SN. MİLLETVEKİLİMİZ EBUBEKİR GİZLİGİDER'E AYRICA TEŞEKKÜRLERİNİ SUNAN YÖNETİCİLERİMİZ İLİMİZE DÖNDÜLER.
 
 
SN. MİLLETVEKİLLERİMİZİN VE DANIŞMANLARININ MECLİSTE NEVŞEHİRSPOR G.K. HEYETİNE GÖSTERMİŞ OLDUKLARI YAKIN İLGİ VE ALAKADAN DOLAYI NEVŞEHİRSPOR G.K. YÖNETİMİ OLARAK TEŞEKKÜR EDERİZ.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
:)) - 5 yıl önce
Üç milletvrkilini ziyaret etmisler madem neden tek vekil resmi var?
Avatar
Taraftar - 5 yıl önce
Yanlış bakıyon arkadaş üç vekillede
Resim üste var bunda bile. Hata aranıyor nasıl iş bu..........!