banner461
banner195

Niğde'nin Belediye Başkanı Var...!

2013-2014 Futbol sezonunda Bölgesel Amatör Futbol Liginde Niğde nin temsilcisi Niğde Belediye Spor kulübü şampiyonluk için Belediye Başkanı Akdoğan'ın da tam desteğini alarak transfer atağına devam ediyor.

Niğde'nin Belediye Başkanı Var...!
21 Haziran 2013 Cuma 09:35

banner143
banner134

 Geçen yıl şampiyonluğu kıl payı kaçıran Niğde Belediye Spor futbol takımı bu sene işi sıkı tutmak için transfer çalışmalarını sürdürüyor.

 

 

Niğde Belediye Spor futbol takımı yaptığı transferlerle Niğde kamuoyunda ses getiriyor. Niğde Belediye Spor Kulübü son olarak forvete bir çok kulübün peşinde olduğu, daha önce Adana Demir Spor, Hatay Spor, Mardin Spor, Zonguldak Spor formasını giyen Zeyni Özdemir’le anlaşmaya vardı.

 

 

Niğde Belediye Spor Kulübü Zeyni Özdemir’in transferi ile forvet hattına büyük bir takviye yapmış oldu.

 

 

Niğde Belediye Spor Kulübünden yapılan açıklamada transferlerin bitmediği, kadronun bu sene kaçınılmaz olan şampiyonluk için kurulduğu belirtilerek; “Niğde Belediye Başkanımız sayın Faruk Akdoğan’ın spora ve sporcuya verdiği destek sonucunda Niğde Belediye Spor’un en iyi yerlere geleceğinin müjdesini vermek çabasındayız” denildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
zeyni - 5 yıl önce
hayırlı uğurlu olsun inşallah niğde sürekli forvette zeyniye şans verir. mükemmel transfer niğdenin rakipleri sevinebilir.