banner461
banner195

O Bir Nevşehir Spor Sevdalısı

3 Yıldır bölgesel amatör futbol liginden Profesyonel 3. lige çıkma çabasında olan Nevşehir Spor’un en vefakar taraftarlarından biri de hiç kuşkusuz Genç Meterisliler Taraftar Grubu Başkanı Ahmet Yetişir.

O Bir Nevşehir Spor Sevdalısı
13 Şubat 2014 Perşembe 08:37

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) 3 Yıldır bölgesel amatör futbol liginden Profesyonel 3. lige çıkma çabasında olan Nevşehir Spor’un en vefakar taraftarlarından biri de hiç kuşkusuz Genç Meterisliler Taraftar Grubu Başkanı Ahmet Yetişir.

Kırmızı Beyazlı forma uğruna yıllardır büyük fedakarlıklar gösteren Genç Meterisliler Taraftar Grubu Başkanı Ahmet Yetişir, bu kez çamur deryasına dönen gazi stadının zeminini düzeltmek için uğraş verdi.

Hafta sonunda gazi stadında oynanan Nevşehir Spor – Bartın Spor maçı öncesinde stat görevlisi ile birlikte uzun süre sahayı kaplayan çamurla boğuşan taraftarlar grubu başkanı Ahmet Yetişir,  adeta boş yere taraftar grubu başkanı olmadığını da maçı izlemeye gelen 7’den 70’e herkese gösterdi.

Üzerine giydiği tulum ve ayaklarına geçirdiği çizmesiyle Nevşehir Spor GK’ ünü yaz kış demeden desteklemeye koşan taraftarlara güzel bir örnek olan Taraftarlar Grubu Başkanı Ahmet Yetişir, Kırmızı Beyaz sevdasını bir kez daha ortaya koydu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
SEVDALI - 4 yıl önce
Sağolasın Ahmet başkanım ve alirza
Kardeşim orda görünmeyen Sedat Bşk.tüm ilgililer hepinize teşekkürler memleket adına.Tüm Nevşehirlinin
Bir olması ve NEVŞEHIRSPOR'un
Profosyenel lige çıkması için manevi ve maddi destek olunması gerektiğini
Tüm spor camiasına ve hizmette olanlara yardımcı olunmasını basınımızın daha fazla yer vermesini
Hasseten bekliyoruz.saygılarımla
Avatar
adamsın - 4 yıl önce
adamsın be alirıza