banner461
banner195

O Köşeye BAL gibi Lig Şampiyonluğu Yakışır

5 Sezondur Nevşehir’i Bölgesel Amatör Lig’de temsil eden Kırmızı beyazlı takımın Başkanı Necmi Cantekin, işyerinin bir köşesini plaket, kupa ve ödül köşesi yaptı. Ancak o köşede şimdilik BAL gibi Lig Şampiyonluğu eksik.

O Köşeye BAL gibi Lig Şampiyonluğu Yakışır
24 Kasım 2015 Salı 12:55

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) 5 Sezondur Nevşehir’i Bölgesel Amatör Lig’de temsil eden Kırmızı beyazlı takımın Başkanı Necmi Cantekin, işyerinin bir köşesini plaket, kupa ve ödül köşesi yaptı. Ancak o köşede şimdilik BAL gibi Lig Şampiyonluğu eksik.

Geçtiğimiz 4 sezonda yaşanan olumsuzluklar, talihsizlikler bir yana artık Nevşehir’de futbola gönül veren, cebinden harçlığını verip maça giren, takımını deplasmanda yalnız bırakmamak için yollara düşen taraftar bu sezondan oldukça umutlu.

Ligin geride kalan 8 haftasında ortaya konulan oyunun yanında ilin Vekillerinin, belediye başkanlarının ve bir kısım protokol mensuplarının destek olma gayretinde bulundukları Nevşehir Spor GK’ da ligin ilk yarısının tamamlanmasına 4 hafta kala yapılan hesaplarda bu yönde şekillenmiş durumda.

Umarız karınca kararınca haberlerimizle, zaman zaman eleştirilerimizle destek olmaya gayret ettiğimiz Kırmızı Beyazlı takımımız bu yıl Şeytanın Bacağını kırar ve artık Profesyonel lig özlemimize bir son verir. Üstüne de Başkan Cantekin o kalorifer peteğinin üzerine sıraladığı ödül köşesine şöyle anlı şanlı, BAL gibi bir lig şampiyonluğu kupası ama ne yakışır?


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.