banner461
banner195

Ödenek Gelirse Nevşehir'e Sentetik Saha Yapılacak

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü geçtiğimiz yıl Hacıbektaş ilçe merkezine yapılan sentetik saha yapımını bu kez İl merkezine de yapmayı planlıyor.

 Ödenek Gelirse Nevşehir'e Sentetik Saha Yapılacak
02 Eylül 2014 Salı 20:42

banner143
banner134

 Ödenek Gelirse Yeni Tesis Yapılacak

NEVŞEHİR(MHA) Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü geçtiğimiz yıl Hacıbektaş ilçe merkezine yapılan sentetik saha yapımını bu kez İl merkezine de yapmayı planlıyor.

Spor alt yapı açısından Ülkemizin en şanslı illerinden biri olan Nevşehir’de 2014 yılı içerisinde yeni sahaların yapımı konusunda ödenekler doğrultusunda çalışmaların yapılacağı bildirildi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, İl Merkezindeki 3, Avanos ilçesinde 2, Ürgüp ilçesinde 2, Acıgöl, Derinkuyu, Kozaklı, Gülşehir ve Hacıbektaş ilçe merkezlerindeki birer çim sahanın yanında Derinkuyu ilçesine bağlı Suvermez Kasabasında 1, Merkeze bağlı Nar ve Kaymaklı Kasabalarında da 1 olmak üzere toplam 15 çim sahası bulunan Nevşehir’de mevcut sahaların korunması ve bakımı konusunda da çalışmalarda bulunduklarını dile getirdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
her şeye kıllanan adam - 4 yıl önce
sayın vekillerimiz ödenek işini halleder !!!!!