banner461
banner195

Ödüller Gülşehir Kaymakamı Ertekin’den

Nevşehir Kulüpler arası badminton yarışmalarında 9, 11 ve 13 yaş bay ve bayan kategorilerinde 18 madalyanın 16. lığını kazanan Gülşehir spor kulübü sporcuları Gülşehir Kaymakamı Murat Ertekin tarafından makama davet edilerek ödüllendirildi.

Ödüller Gülşehir Kaymakamı Ertekin’den
18 Kasım 2013 Pazartesi 21:08

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Kulüpler arası badminton yarışmalarında 9, 11 ve 13 yaş bay ve bayan kategorilerinde 18 madalyanın 16. lığını kazanan Gülşehir spor kulübü sporcuları Gülşehir Kaymakamı Murat Ertekin tarafından makama davet edilerek ödüllendirildi.

Belediye Başkanı Mustafa Dursun ile birlikte minik sporcuların başarısını kutlayan Ertekin, “Spor öncelikle dostluktur. Sizler başarılı olduğunuz için buradasınız. Sporda kazandığınız başarıyı derslerinizde de göstererek örnek kişiler olmalısınız. Spor zihinsel gelişime katkı sağlar. Bunu derslerinize de yansıtarak toplumda iyi bir birey olabilirsiniz. Bizim yerimize sizler geleceksiniz. Hedeflerinizi hep yüksek tutun” dedi.

Antrenörler Turgut Sönmez ve Erol Sipahioğlu’nu da tebrik eden Kaymakam Murat Ertekin 19 Kasım da Ankara da yapılacak olan Türkiye Badminton Şampiyonasına İlimizi temsilen katılacak olan sporculara gereken desteğin sağlanacağını belirtti.

Madalya alan sporcular 9 yaş altı Erkekler kategorisinde; Ali Berat Sönmez, Yunus Emre Yüksel, Burak Han

9 yaş altı Kızlarda; İrem Uludağ, Zeynep Semra Sezer, Gülsena Yüksel

11 yaş altı Erkeklerde; Hüseyin Davarcı, Doğukan Ahmet Aladağlı, Hüseyin Oflaz

11 Yaş altı Kızlarda; Zeynep Korkmaz, Firdevs Atik, Sıla Ümüş Berk

13 Yaş altı erkeklerde; Oğuz Kağan Yavuz, Umut Hasan Sırasöğüt,

13 Yaş altı Kızlarda ise; Handan Öner ve Özlem Dursun.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.