banner461
banner195

Olimpiyat Aşkına...

Nevşehir’e sayısız başarılar kazandırmış Sporcularımız bu kez Olimpiyatlara katılabilmek için 17 günlük kampa girdi.

Olimpiyat Aşkına...
08 Ocak 2015 Perşembe 18:12

banner143
banner134
Onlara Kar, Kış, Kıyamet Yok…

MHA- Nevşehir’e sayısız başarılar kazandırmış Sporcularımız bu kez Olimpiyatlara katılabilmek için 17 günlük kampa girdi.

İlimize atletizm dalında Türkiye, Balkan ve Avrupa Dereceleri kazandırmış olan atletizmcilerimizin arasına yenileri katılacak. Son dönemde başarılarıyla isimlerinden bahsettiren 7 Sporcumuzun tek hedefi İstanbul’da yapılacak yarışmalarda kendilerinden bekleneni yapıp ilimizi ve ülkemizi olimpiyatlarda temsil edebilmek olacak.

Atletizm Antrenörü Resul Köstekçi’nin nezaretinde 27-28 Ocak 2015 tarihlerinde İstanbul’da yapılacak atletizm yarışmalarına katılacak atletler Kapadokya Sporcu Kamp Eğitim Merkezinde kampa girdi.

25 Ocak 2015 tarihine kadar hazırlıklarını bu kampta sürdürecek olan Sporcularımız daha sonra İstanbul’a hareket edecek.

Söz konusu takımda Oğuzhan Benli, Erdem Öz, Anıl Kalaycı, Ömer Şen, Mücahit Mutlu, Furkan Güvercinli ve Hamdi Erçin’in yer aldığını belirten Atletizm Antrenörü Resul Köstekçi, kamp süresince günde çift idman yaparak İstanbul’daki yarışmalara hazırlanacak olan sporcularımızın tamamının hedefe odaklandıklarını belirtti.

Köstekçi, “7 Sporcumuzla katıldığımız kamp çalışmalarımızın oldukça verimli geçmesi durumunda Sporcularımızın tamamının da Ülkemizi 2020 Olimpiyatlarında temsil edebileceklerine canı gönülden inanıyorum. Onların yarışmalarda gösterecekleri performans ilimiz atletizmi açısından da çok büyük önem taşıyor. Onlarda zaten bunun bilincindeler” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.